Zobrazit větší

Kačenka s mlýnkem na vodu

8592117506770

A1:UN28078 (pro objednávky)

Nové

Jedná se o krásnou žlutou kačenku s barevným mlýnkem do vody. Kačenka je krásně barevně zpracovaná,...

Více informací:

Výrobce: MIKRO TRADING


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 229 Kč

Více informací:

Kačenka s mlýnkem na vodu - Doplňky do dětského pokojíčku - Děti v bavlnce .cz

Kačenka s mlýnkem na vodu

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Jedná se o krásnou žlutou kačenku s barevným mlýnkem do vody. Kačenka je krásně barevně zpracovaná, kde na hlavičce má velký cylindr, který je buď to žlutý, modrý či zelený. Křidýlka jsou buď to červená, zelená nebo modrá. Má velký zobáček a nožičky. Je vyrobena z nezávadného plastu a má 28cm. S touto hračkou se vodní radovánky stanou ještě zábavnějšími.

Materiál: plast

Velikost: 28 cm

Hračka se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je pouze ilustrační. Cena je z;a 1 ks zboží.

Kačenka s mlýnkem je vhodná pro děti od 12 měsíců.

Teddies. Český distributor, který klade velký důraz na kvalitu a přidanou hodnotu hraček. Již patnáctým rokem se řadí mezi špičku na českém trhu. Společnost se neustále rozvíjí a pracuje na vývoji nových produktů. Do portfolia patří i kolekce YUPEE, která zahrnuje oblíbená plastová odrážedla.

Kategorie dětského zboží: Doplňky do dětského pokojíčku


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kačenka s mlýnkem na vodu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz