Zobrazit větší

Domeček pro panenky KidKraft So Stylish Mansion

A252:65199 (pro objednávky)

Nové

Domeček pro panenky KidKraft So Stylish Luxusní třípatrový dřevěný domeček pro panenky s deseti pokoji plný zábavných a interaktivních...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 732 Kč

Více informací:

Domeček pro panenky KidKraft So Stylish Mansion - Domečky pro panenky - Děti v bavlnce .cz

Domeček pro panenky KidKraft So Stylish Mansion


Domeček pro panenky KidKraft So Stylish

 

Luxusní třípatrový dřevěný domeček pro panenky s deseti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. So Stylish nabízí otevřený prostor na hraní ze všech stran a překvapivý a neobvykle detailně řešený interiér a vybavení. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 110 centimetrů vysoký domeček je umístěn na kolečkách pro snadnou manipulaci a je doplněn o 42 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm.- Luxusní provedení s detailním zpracováním

- 42 kusů ručně malovaného nábytku

- 3 patra, 10 pokojů a 2 schodiště

- Schodiště lze libovolně umisťovat

- 360° hrací prostor - žádné zdi

- Umožňuje více dětem hrát si společně

- Konstrukce z masivního dřeva

- Kolečka pro snadnou manipulaci

- Přizpůsobený pro všechny velikosti módních panenek až do výšky 30 cm

- Pro děti od 3 let

- Rozměry produktu (D x Š x V): 59 x 69 x 110 cm


 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod touto značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží|Hračky|Hračky pro holky|Domečky pro panenky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Domeček pro panenky KidKraft So Stylish Mansion ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz