Zobrazit větší

Dinosaurus JUMBO líhnoucí rostoucí 11x8cm

8713219250044

A1:UN04107 (pro objednávky)

Nové

Dinosauří vajíčko JUMBO potěší každého malého paleontologa, který se zajímá o...

Více informací:

Výrobce: MIKRO TRADING


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 73 Kč

Více informací:

Dinosaurus JUMBO líhnoucí rostoucí 11x8cm - Dinosauři - Děti v bavlnce .cz

Dinosaurus JUMBO líhnoucí rostoucí 11x8cm

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Dinosauří vajíčko JUMBO potěší každého malého paleontologa, který se zajímá o dávnou historii naší planety a o tvory, kteří na ní žili. Dinosaurus se nejdříve musí vylíhnout z vajíčka a až pak může začít růst.

Vajíčko se vloží do nádoby s vodou (max. 35 °C) a během 12 – 24 hodin začne praskat. Poté se začne líhnout dinosaurus. Po 48 hodinách je dinosaurus v plné velikosti a může se stát novou hračkou. V nádobě musí být stále dostatek vody. Po vylíhnutí dinosaurus zůstane v plné velikosti a nezmenšuje se.

V každém vajíčku je jiný druh dinosaura. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob (nelze vybrat konkrétního dinosaura). Obrázek je ilustrační. Cena je z;a 1 ks.

Zabaleno v kartonové krabičce.

Věk: 3+

Kategorie dětského zboží: Zvířátka | Dinosauři


Potřebujete další informace k dětskému zboží Dinosaurus JUMBO líhnoucí rostoucí 11x8cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz