Zobrazit větší

KidKraft velká hrací kuchyňka se světly a zvuky

A252:53369 (pro objednávky)

Nové

Dětská kuchyňka KidKraft se světly a zvuky Nádherná dřevěná interaktivní kuchyňka od nizozemského výrobce KidKraft v moderním stylu....

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 229 Kč

Více informací:

KidKraft velká hrací kuchyňka se světly a zvuky - Dětské kuchyňky - Děti v bavlnce .cz

KidKraft velká hrací kuchyňka se světly a zvuky


Dětská kuchyňka KidKraft se světly a zvuky

 

Nádherná dřevěná interaktivní kuchyňka od nizozemského výrobce KidKraft v moderním stylu. Všechny malé hospodyňky budou vaření v kuchyňkách KidKraft milovat. Kuchyňka má otevírací a zavírací dvířka, knoflíky, které kliknou a otočí se a spoustu úložného prostoru. Navíc ledovač po zapnutí vydává zvuky a svítí. Odnímatelné umyvadlo se snadno čistí a odolný materiál kuchyňky dokáže obstát i před těmi nejdivočejšími představami malých kuchařek. Kuchyňka disponuje lednicí s mrazákem a ledovačem, mikrovlnnou troubou, sporákem s troubou, pračkou, dřezem a skříňkami.- Luxusní provedení s detailním zpracováním

- Lednice s mrazákem, mikrovlnka, sporák s troubou, dřez, pračky

- Otočné knoflíky u sporáku a dřezu

- Bezdrátový telefon s handsfree klipem

- Ledovač vydává realistické zvuky a svítí

- Spousta úložného prostoru nad i pod pracovní plochou

- Odnímatelný dřez pro snadné čištění

- Umožňuje více dětem hrát si společně

- Šikovně řešená robustní konstrukce

- Vyrobený z dřevěných kompozitních materiálů

- Pro děti od 3 let

- Rozměry produktu (D x Š x V): 45 x 112 x 112 cm


 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Hračky | Hračky pro holky | Dětské kuchyňky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží KidKraft velká hrací kuchyňka se světly a zvuky ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz