Zobrazit větší

SUAVINEX Sáčky na skladování mateřského mléka s uzávěrem 20ks

8426420049849

A333:8426420049849 (pro objednávky)

Nové

SÁČKY PRO SKLADOVÁNÍ M. MLÉKA ZERO 20 ksSáček na mateřské mléko s uzávěrem je kompatibilní k jakékoliv odsávačce mateřského mléka ZERO...

Více informací:

Výrobce: SUAVINEX

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 519 Kč

Více informací:

SUAVINEX Sáčky na skladování mateřského mléka s uzávěrem 20ks - Dětská kosmetika - Děti v bavlnce .cz

SUAVINEX Sáčky na skladování mateřského mléka s uzávěrem 20ks

Vlastnosti pro toto dětské vybavení:

  • barevné provedení: Šedá


SÁČKY PRO SKLADOVÁNÍ M. MLÉKA ZERO 20 ksSáček na mateřské mléko s uzávěrem je kompatibilní k jakékoliv odsávačce mateřského mléka ZERO od Suavinex, a to díky adaptéru ABN (je součástí balení s prsní odsávačkou), který umožňuje odsávat mléko přímo do sáčku. A co víc, pokud máte adaptér a držák (součástí krabice s prsní odsávačkou), můžete tento sáček našroubovat na závit lahvičky, která je součástí odsávačky a dítko ihned krmit bez nutnosti nalévat odsáté mléko do další láhve. Díky tomu neztratíte ani kapku mléka a s tak tento způsob pomáhá zabránit polykání vzduchu, který může způsobit koliku. Vhodné pro ukládání mléka v chladničce nebo mrazničce. Jeho široký základ dává potřebnou stabilitu a spolehlivý uzávěr zajišťuje bezpečné uložení mléka. Každý sáček nese místo pro záznam data a uloženého množství. K dispozici jsou v balení již předem sterilizováné sáčky. Kompatibilní s konkrétními ohřívači lahví, které ohřívají zásobníky na mléko. Vlastnosti: • Snadné použití. • Před-sterilizované. • Ochranný uzávěr. • Vhodné pro ZERO odsávačky mateřského mléka – ke skladování a ke krmení. Balení obsahuje: • 20 ks sáčků o objemu 180 ml. *Vyžaduje adaptér a držák, který je součástí prsních odsávaček Suavinex. Krmení musí vždy provádět dospělý. *Skladujte do -18°C Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Kategorie dětského zboží: Dětská kosmetika


Potřebujete další informace ke dětskému zboží SUAVINEX Sáčky na skladování mateřského mléka s uzávěrem 20ks ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

28 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz