Zobrazit větší

Kidizoom Smart Watch DX7 - maskovací

3417761716731

A1:H046158 (pro objednávky)

Nové

VTech Kidizoom Smartwatch DX7 jsou ještě více "chytré" hodinky pro děti, s ještě více...

Více informací:

Výrobce: Vtech


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 1 669 Kč

Více informací:

Kidizoom Smart Watch DX7 - maskovací - Dětská elektronika - Děti v bavlnce .cz

Kidizoom Smart Watch DX7 - maskovací

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


VTech Kidizoom Smartwatch DX7 jsou ještě více "chytré" hodinky pro děti, s ještě více zábavnými hrami a úžasnými akčními pohybovými aktivitami!

Větší paměť oproti předchozím modelům umožňuje uložení mnohem více fotografií i videa. Úplnou novinkou je i zabudovaný pohybový senzor, který dává hodinkám zcela nový rozměr.

Díky senzoru mohou děti hrát 3 pohybové hry, takže si užijí i spoustu akčního pohybu! Hodinky DX7 obsahují také 8 skvělých her, které lze hrát přímo na dotykovém displeji hodinek. Další hry a efekty lze do hodinek stáhnout pomocí aplikace Learning Lodge.

Hodinky mají možnost zobrazení času buď analogově, nebo digitálně a také si vybírat z desítek 3D nádherných motivů „ciferníku". Hodinky dokonce umožňují naučit se základní pojmenování času v angličtině. A to je znalost, která se bude určitě všem dětem hodit.

Kromě budíku, časovače a stopek mají i funkci kalendáře a kalkulačku pro jednoduché sčítání, odčítání, násobení i dělení.

Určitě musíte vyzkoušet i hlasový záznamník s měničem hlasu a spoustu, spoustu úžasných efektů na zpracování fotografií a videa.

Kategorie dětského zboží: Dětská elektronika


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kidizoom Smart Watch DX7 - maskovací ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz