Zobrazit větší

SUAVINEX Set pro chlapce - Vítáme tě na svět

8426420017091

A2:F023232 (pro objednávky)

Nové

Sada \„Vítáme tě na svět\“ pro chlapce je ideálním dárkem pro čerstvě narozené miminko. Navíc v nádherném designu, který přináší...

Více informací:

Výrobce: SUAVINEX


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 309 Kč

Více informací:

SUAVINEX Set pro chlapce - Vítáme tě na svět - Dárky - Děti v bavlnce .cz

SUAVINEX Set pro chlapce - Vítáme tě na svět

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Pohlaví: kluci
  • Typ: krmení
  • Materiál produktu: plast
  • Barevné provedení: modrá
  • Velikost: 101 – 200 ml
  • Věk: od narození
  • Varianty: 2
  • Typ: kojenecké potřeby
  • Velikost: 201 – 300 ml


Sada \„Vítáme tě na svět\“ pro chlapce je ideálním dárkem pro čerstvě narozené miminko. Navíc v nádherném designu, který přináší španělská značka spolupracující s farmaceutickým průmyslem Suavinex. Sada obsahuje: 2 lahvičky 150ml 2 láhve 270ml dudlík Fusion –2–4m klip na dudlík dávkovač sušeného mléka 2 lahvičky o objemu 150ml s kulatou silikonovou savičkou pomalého průtoku. Malý otvor savičky předává malé množství tekutiny. Ideální pro první dny života novorozence. Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu, láhev je stabilnější 2láhve o objemu 270ml se silikonovým 3pozičním průtokem pro regulaci, který umožňuje nastavit lahvičku dle schopnosti sání dítěte. Tří poziční savičkou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu savičkou, pouhým pootáčením. Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu, láhev je stabilnější. 1 dudlík Fusion –2–4m s fyziologickou silikonovou savičkou pro čerstvě narozená, nebo předčasně narozená miminka. Jeho drobný inovativní tvar a dokonale plochý terč minimalizují kontakt s pokožkou kolem pusinky. Vaše miminko uklidní. 1 klip na dudlík, který zabrání upadnutí či ztrátě dudlíku. 1 dávkovač sušeného mléka. Obsahuje čtyři barevné skladovací části, které vám pomohou s plánovaným krmením. Hygienické skladování mléka, pohodlné plnění. Specifikace: Doporučený věk: od narození 0% BPA. Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Kategorie dětského zboží: Péče o dítě | Do porodnice | Dárky


Potřebujete další informace k dětskému zboží SUAVINEX Set pro chlapce - Vítáme tě na svět ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz