Zobrazit větší

Motorola Video chůvička Halo+ MBP944 Connect

A326:A280065 (pro objednávky)

Nové

Motorola Halo + přichází s jedinečnou kamerou nad postýlku, která vám poskytne dokonalý výhled na vaše dítě shora. A díky analytickým...

Více informací:

Výrobce: Motorola


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 9 950 Kč

Více informací:

Motorola Video chůvička Halo+ MBP944 Connect - Chůvičky - Děti v bavlnce .cz

Motorola Video chůvička Halo+ MBP944 Connect


Motorola Halo + přichází s jedinečnou kamerou nad postýlku, která vám poskytne dokonalý výhled na vaše dítě shora. A díky analytickým poznatkům a uklidňujícím ukolébavkám, projektoru a nočnímu světlu rodiče vědí, že jejich dítě klidně spí ve zdravém prostředí. Detaily: Připojení Wi-Fi (vzdálené monitorování = vyžaduje bezdrátové připojení k internetu a kompatibilní displej) Bezdrátová technologie 2.4 GHz FHSS Barevný displej s 5.0\'\' (10,9 cm) Odnímatelná kamera s až 5x digitálním zoomem Ukazatel pokojové teploty Dvoucestná komunikace Infračervené noční vidění Světelný projektor Noční světlo se 7 barevnými možnostmi 10 předinstalovaných uklidňujících zvuků Montuje se přímo na postýlku nebo na zeď Funguje pomocí Hubble App:

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Bezpečnost | Chůvičky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Motorola Video chůvička Halo+ MBP944 Connect ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz