Zobrazit větší

HVĚZDNÁ KAMARÁDKA Barbie

A1:H033964 (pro objednávky)

Nové

Panenka Barbie Hvězdná galaktička a její hvězdný hoverboard jsou inspirovány vesmírným fantasy filmem Barbie VE HVĚZDÁCH! Její příběh se...

Více informací:

Výrobce: MATTEL

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 639 Kč

Více informací:

HVĚZDNÁ KAMARÁDKA Barbie - Barbie panenky - Děti v bavlnce .cz

HVĚZDNÁ KAMARÁDKA Barbie

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Panenka Barbie Hvězdná galaktička a její hvězdný hoverboard jsou inspirovány vesmírným fantasy filmem Barbie VE HVĚZDÁCH! Její příběh se tedy odehrává mimo naši planetu! Připoj se k Barbie a jejím kamarádům a cestuj s nimi galaxií plnou třpytivých hvězd a barevných postav. Panenka je při své jízdě na hoverboardu doprovázena pěti různými zvuky a třemi barevnými světly. Když na její záda připojíš otočný kroužek, otočí se dokola. Vydej se na konec vesmíru. Připomeň si své oblíbené filmové scény, nebo se oddej své vlastní fantazii! Panenka Barbie je oblečena do své růžové kombinézy. Nemohou chybět ani stříbrné boty, blyštivá odnímatelná sukně a fialový copánek v třpytivých vlasech. Sesbírej všechny panenky a doplňky z řady Barbie VE HVĚZDÁCH.

Kategorie dětského zboží: Hračky pro holky | Panenky | Barbie panenky


Potřebujete další informace k dětskému zboží HVĚZDNÁ KAMARÁDKA Barbie ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz