Zobrazit větší

BESAFE Autosedačka iZi Combi ISOFix X4 (0-18 kg) Black Cab 64 – černá klasik 2018

7043485390641

A2:F008923 (pro objednávky)

Nové

Universální autosedačka pro skupiny 0 a I, váhová kategorie 0–18 kg. Certifikovaná dle normy ECE R44/04, uchycení proti směru jízdy (0–18kg)...

Více informací:

Výrobce: BESAFE


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 13 590 Kč

Více informací:

BESAFE Autosedačka iZi Combi ISOFix X4 (0-18 kg) Black Cab 64 – černá klasik 2018 - Autosedačky - Děti v bavlnce .cz

BESAFE Autosedačka iZi Combi ISOFix X4 (0-18 kg) Black Cab 64 – černá klasik 2018

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Typ: autosedačka
  • Barevné provedení: černá
  • Sezení: proti směru jízdy
  • Isofix: ano
  • Varianty: 1
  • Sezení: ve směru jízdy


Universální autosedačka pro skupiny 0 a I, váhová kategorie 0–18 kg. Certifikovaná dle normy ECE R44/04, uchycení proti směru jízdy (0–18kg) nebo po směru jízdy (9–18kg). Instalace: pomocí ISOFixu proti směru jízdy, pomocí 3-bodového pásu automobilu po směru jízdy. Organizace pro bezpečnost silničního provozu a BESAFE doporučuje, aby děti cestovaly proti směru jízdy tak dlouho, jak jen je to možné, nejlépe do jejich věku 4 let. Je prokázané, že cestování pro malé děti proti směru jízdy je 5× bezpečnější. Bohužel mnoho dospělých posadí děti po směru jízdy příliš brzy a to z důvodu, že protisměrné sedačky zabírají v autě příliš mnoho místa. Naše \„dospělácká\“ představa neomezeného prostoru v autě zapříčiňuje, že děti otáčíme příliš brzy po směru jízdy. BESAFE tento problém bere velmi vážně a našel skvělé řešení: iZi Combi X4 je vybavena nastavitelnými ISOfixovými konektory, které dokáží zvětšit prostor u nožiček až o 10 centimetrů tak, že si upravujete přední sedadlo dle potřeb růstu vašeho dítěte. Díky tomu vydrží sedačka připoutaná proti směru jízdy co nejdéle. Ochrana proti bočnímu nárazu Autosedačka je navržena pro komplexní poskytnutí nejbezpečnější ochrany při bočním nárazu. Snadné nastavení Ovládání hlavové opěrky a vnitřních bezpečnostních pásů je jednoduché. Jedním pohybem je nastavíte do různých výškových pozic. Nastavení 4 odpočinkových pozic sedačky. Rollover a distanční držák chrání vaše dítě při nárazu zezadu. Autosedačku je možné postupně rozšiřovat a zmenšovat tak, aby prostor rostl s dítětem. Integrovaná opěrka nohou. Jednoduchá a stabilní instalace Konektory autosedačky BESAFE iZi Combi ISOfix snadno připojíte k automobilovým úchytům a díky přední vzpěře zajistíte její skvělou stabilitu.

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Autosedačky


Potřebujete další informace k dětskému zboží BESAFE Autosedačka iZi Combi ISOFix X4 (0-18 kg) Black Cab 64 – černá klasik 2018 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz