Zobrazit větší

PETITE&MARS Autosedačka Prime II (9-36 kg) - Blue 2018

8595640903054

A2:F049761 (pro objednávky)

Nové

Pohodlná, bezpečná autosedačka, která roste s dítětem. Určená pro děti tří věkových skupin I / II / III (9–36 kg). Přizpůsobí se...

Více informací:

Výrobce: Petite&Mars


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 190 Kč

Více informací:

PETITE&MARS Autosedačka Prime II (9-36 kg) - Blue 2018 - Autosedačky - Děti v bavlnce .cz

PETITE&MARS Autosedačka Prime II (9-36 kg) - Blue 2018

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Typ: autosedačka
  • Barevné provedení: modrá
  • Sezení: ve směru jízdy
  • Isofix: ne
  • Varianty: 1


Pohodlná, bezpečná autosedačka, která roste s dítětem. Určená pro děti tří věkových skupin I / II / III (9–36 kg). Přizpůsobí se každé fázi růstu děťátka, jednoduše ji napolohuje na spaní a je nastavitelná do výšky. Poskytuje ochranu, pocit bezpečí a komfortu. Systém boční ochrany absorbuje síly vzniklé při nárazu dříve, než se dostanou k dítěti. Vlastnosti: Integrované 5-bodové bezpečnostní pásy pro použití od 9 do 18 kg Větší děti používají 3-bodový pás vozidla Systém boční ochrany Side Armor Měkké polstrování pro bezpečnou a pohodlnou jízdu Instalace ve vozidle pomocí bezpečnostního pásu vozidla 9 pozic pro nastavení hlavové opěrky, aby se autosedačka vždy přizpůsobila výšce dítěte 5 pozic pro nastavení sklonu zádové opěrky pro pohodlný spánek Přidržovače pásů pro snadné usazování a vyjímání dítěte Odnímatelný, pratelný potah Technické parametry: Rozměry produktu: 50–55 × 50 × 64–75 cm Použití ve směru jízdy od 9 do 36 kg Bezpečnost testována a schválena v české zkušebně DEKRA ECE R44 / 04 Více o Petite&Mars Přečtěte si na blogu:

Kategorie dětského zboží: Dětské zboží | Autosedačky


Potřebujete další informace k dětskému zboží PETITE&MARS Autosedačka Prime II (9-36 kg) - Blue 2018 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz