Zobrazit větší

cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black

A326:A249885 (pro objednávky)

Nové

Třída 1/2/3, 9 až 36 kg, od cca. 9 měsíců do 12 let Ve třídě 1 má sedačka nastavitelnou hloubku bezpečnostních polštářů, které chrání...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 290 Kč

Více informací:

cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black - Autosedačky 9 - 36 kg - Děti v bavlnce .cz

cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black


Třída 1/2/3, 9 až 36 kg, od cca. 9 měsíců do 12 let Ve třídě 1 má sedačka nastavitelnou hloubku bezpečnostních polštářů, které chrání při frontálním nárazu podobně jako nafukovací airbag, aniž by svíraly. Po jednoduché přestavbě od zhruba 3 let se Pallas 2-fix přemění na několikrát vyznamenanou autosedačku třídy 2/3 Solution X2-fix. Nové postranní chrániče, které podobně jako postranní airbagy včasně absorbují nárazovou energii, skýtají inovativní ochranu v případě bočního nárazu. Systém Isofix Connect zvyšuje stabilitu a bezpečnost po celou dobu užití. Autosedačka je kompatibilní i s auty bez Isofixu. Nastavitelný bezpečnostní pultík Hloubkově nastavitelný, patentovaný bezpečnostní pultík dává dítěti více volnosti horní části těla a v případě čelního nárazu nejvyšší míru bezpečnosti ve srovnání s běžnými pásy autosedaček. Síly nárazu jsou rozloženy po bezpečnostním polštáři a redukovány jeho materiály, které absorbují energii. Tento systém připomíná nafukovací airbag a pomáhá výrazně snížit nárazové síly v případě nehody. Pás se nezařezává a citlivé oblasti krku a ramen, s jako vnitřní orgány jsou chráněny. Optimalizovaná ochrana při přímém bočním nárazu (L.S.P. SYSTEM PLUS) Díky revolučnímu L.S.P. systému (Linear Side-impact Protection) bude nárazová energie včas zachycena. Síla postranního nárazu je systematicky odbouraná lineární řetězovou reakcí přes postranní chrániče a chrániče ramen a hlavy. V případě nehody je kinetická energie těla zachycena v raném stádiu a hlava je aktivně směrována do bezpečné polohy. Zejména citlivá hlava a ramena jsou díky L.S.P. systému ochráněny v bezpečné zóně uvnitř dětské autosedačky. Pohodlné nastavení polohy na ležení (třída 1) Postará se o pohodové cestování. Díky jednoduchému systému nastavení lze sedačku jednoduše nastavit do polohy lehu. 3x nastavitelná opěrka hlavy Patentovaná, trojnásobně nastavitelná opěrka hlavy cybex zajišťuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Patentovaná, trojnásobně nastavitelná opěrka hlavy přesouvá těžiště hlavy vzad a zabraňuje tak nebezpečnému padání hlavy vpřed. Jen tak zůstane citlivá oblast hlavy a krku při bočním nárazu ochráněna, neboť hlava zůstává v bezpečnostní zóně sedadla. Patentovaná ochrana hlavy zajišťuje pohodlnější polohu při spánku a maximální bezpečnost v porovnání s běžnými systémy. Isofix Connect Systém ISOFIX Connect zlepšuje stabilitu a bezpečnost. Spojky jsou pomocí západek spojeny s body Isofix ve Vašem voze. Opěrky paží lze jednoduše odejmout a tím sedačku přizpůsobit i vozidlům, která nejsou systémem Isofix vybavena. Další funkce: 11x výškově nastavitelná opěrka hlavy Pro optimální růst s dítětem Naklonitelná zádová opěrka Vyjímatelná vložka na sednutí Detaily: Rozměry produktu (délka/šířka/výška): 455 mm x 555 mm x 730 - 900 mm Hmotnost produktu: 11,2 kg Potah lze prát na 30 °C Svrchní látka: 100% polyester; vycpávka: 100 % polyuretanová pěna Tento výrobek byl vyvinut a navržen v Německu.

Kategorie dětského zboží: Autosedačky | Autosedačky 9 - 36 kg


Potřebujete další informace ke dětskému zboží cybex Pallas 2-fix Scuderia Ferrari 2019 Victory Black ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz