Zobrazit větší

MAXI COSI Pearl Pro i-Size Marble Plum 2019 včetně základny 3WayFix

A326:A275603 (pro objednávky)

Nové

Pearl Pro v kombinaci se základnou 3wayFix byl ohodcen při testu Stiftung Warentest (vydání 06/2019) známkou dobrý (2,3) v kategorii i-size do...

Více informací:

Výrobce: Maxi Cosi


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 499 Kč

Více informací:

MAXI COSI Pearl Pro i-Size Marble Plum 2019 včetně základny 3WayFix - Autosedačky 9 - 18 kg - Děti v bavlnce .cz

MAXI COSI Pearl Pro i-Size Marble Plum 2019 včetně základny 3WayFix


Pearl Pro v kombinaci se základnou 3wayFix byl ohodcen při testu Stiftung Warentest (vydání 06/2019) známkou dobrý (2,3) v kategorii i-size do tělesné výšky 105 cm. Tato kombinace obdžela 4 hvězdičky. Nejvyšší bezpečnost a flexibilita - to je Maxi Cosi Pearl pro i-Size Používá se s 3wayFix základnout jako část 3wayFamily konceptu. Díky schválení podle nejnovější I-Size (R129) normy nabízí nejvyšší bezpečnost a lze ji používat proti směru jízdy do výšky 105 cm (cca 4 roky). Velmi snadno poté přeměníte dítě do směru jízdy, jednoduchým přecvaknutím Easy-out Vysocekvalitní Premium potah a s barevný sedák zaujme vizuálně. V kombinaci se základnou 3wayFix potvrdí vizuální a akustický signál správné upevnění. Detaily: Upevnění proti směru jízdy do 105 cm (cca 4 roky) pro lepší ochranu hlavy a krku Může být upevněna proti nebo po směru jízdy, přitom se dají nastavit různé polohy na sezení i odpočinek Vizuální a zvuková indikace potvrzují správné umístění a snižují riziko nesprávného používání Inovatibní systém pásů zůstane otevřený, proto se dítě připne do sedačky velmi snadno a rychle. Opěrka hlavy a pásy jsou nastavitelné Inovativní systém upínání Easy-out Odnímatelný potah bez nutnosti demontáže pásů Potah lze prát v pračce 4 polohy na sezení a odpočinek Odpovídá i-Size nařízení (lepší bezpečnost) Ochrana proti bočnímu nárazu Montáž proti nebo po směru jízdy MAXI COSI základna 3wayFix nabízí nejvyšší bezpečí při transportu dětí od narození až do věku 4. let., a to v obráceném směru jízdy. MAXI COSI základna 3wayFix je část konceptu 3wayFamily, a zaručuje, že nástavba na kočárek Jade, Pebble Plus, resp. Pearl Pro i-size dětská sedačka budou pevně zakotvena v karóserii. Všechny 3 sedačky odpovídají i-size (R129) předpisům, a nabízí nejvyšší bezpečí. MAXI COSI základna 3wayFix je snadno ovladatelná, díky ISOFIXu a instalační funkcí Click&Go se jednoduše připevní do auta. Vizuální a akustický ukazatel potvrdí bezpečné připevnění. Detaily: Odpovídá nejnovějším i-size bezpečnostním předpisům (R129) Vizuální a zvuková indikace potvrzují správné umístění a snižují riziko nesprávného používání Slide&Go se snadno instaluje - Jade, Pebble Plus, Pearl Pro i-size. Lze použít od narození až do cca 4 let pouze s jednou základnou ISOFIX pro tři věkové skupiny Ukazatelé instalace Kompaktní a moderní styl. Baterie jsou součást dodávky a lze je vyměnit. Varovný signál při slabé baterii. Základna JE součástí dodávky.

Kategorie dětského zboží: Autosedačky | Autosedačky 9 - 18 kg


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAXI COSI Pearl Pro i-Size Marble Plum 2019 včetně základny 3WayFix ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz