Zobrazit větší

Kovap Garáž kov

8594988004829

A1:UN02194 (pro objednávky)

Nové

Pokud máš spoustu autíček ve sbírce nebo vozový park, určitě je potřebuješ někam zaparkovat. Ale kam?...

Více informací:

Výrobce: KOVAP


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 344 Kč

Více informací:

Kovap Garáž kov - Autodráhy a garáže - Děti v bavlnce .cz

Kovap Garáž kov

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Pokud máš spoustu autíček ve sbírce nebo vozový park, určitě je potřebuješ někam zaparkovat. Ale kam? Máme řešení v podobě kovové retro garáže od českého výrobce Kovap. Garáž je vhodná pro menší autíčka, ale vejde se jich do ní více. Také je vybavena výklopnými vraty, která jsou plně funkční. Vyrobeno z potištěného plechu. Barevné provedení je zdravotně nezávadná. Především díky materiálu hračka vydrží i ne příliš opatrné zacházení.

Vyrobeno v měřítku 1:43. Rozměry produktu garáže jsou 14,5 x 14,5 x 6,5 cm. Rozměry produktu vrat - 12 x 6 cm. Vhodné pro děti od 4 let.

 

Kovap je česká firma sídlící v Náchodě založena roku 1945. Vyrábí kovové hračky - především zemědělské stroje, auta, autobusy ale také třeba jeřáby nebo parní válce. Díky dlouholeté tradici je již známa nejen u nás. Výhodou Kovapu je, že vše je vyráběno v České republice. 

Kategorie dětského zboží: Hračky pro kluky | Autodráhy a garáže


Potřebujete další informace k dětskému zboží Kovap Garáž kov ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz