Zobrazit větší

Hot Wheels TRACK BUILDER SVISLÁ DRÁHA

A1:H051187 (pro objednávky)

Nové

Užij si spoustu zábavy s touto závodní dráhou od Hot Wheels®. Téměř 130 centimetrů vysoká dráha...

Více informací:

Výrobce: HOT WHEELS

Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 1Cena: 1 629 Kč

Více informací:

Hot Wheels TRACK BUILDER SVISLÁ DRÁHA - Autodráhy a garáže - Děti v bavlnce .cz

Hot Wheels TRACK BUILDER SVISLÁ DRÁHA

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Užij si spoustu zábavy s touto závodní dráhou od Hot Wheels®. Téměř 130 centimetrů vysoká dráha posune tvé kaskadérské kousky na novou úroveň. Dráhu lze postavit více než třemi různými způsoby, takže zábava jen tak neskončí! Dráhu je snadné sestavit a díky inovativním gelovým podložkám svislou část dráhy jednoduše opřeš o zeď ve svém pokoji. Je čas se s hraním rozloučit? Tento herní set zabere minimum místa, takže jej můžeš nechat opřený o zeď a zbylé díly dráhy a autíčka uložit na skladovací plochy na nástěnných podpěrách. Připrav pro svá auta parádní výzvu a zjisti, které z nich je nejrychlejší, nebo vyzvi své kamarády a závoďte společně. Připoj tento set k dalším herním setům z kolekce Track Builder od Hot Wheels®!
Parametry:


Věk: 5+
Rozměry produktu: 130 cm

Kategorie dětského zboží: Hračky pro kluky | Autodráhy a garáže


Potřebujete další informace k dětskému zboží Hot Wheels TRACK BUILDER SVISLÁ DRÁHA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz