Zobrazit větší

Hot Wheels TRACK BUILDER BOX PLNÝ TRIKŮ

A1:H051178 (pro objednávky)

Nové

Tento parádní box plný triků od Hot Wheels® ocení všichni malí milovníci rychlých aut a...

Více informací:

Výrobce: HOT WHEELS


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2Cena: 1 133 Kč

Více informací:

Hot Wheels TRACK BUILDER BOX PLNÝ TRIKŮ - Autodráhy a garáže - Děti v bavlnce .cz

Hot Wheels TRACK BUILDER BOX PLNÝ TRIKŮ

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Tento parádní box plný triků od Hot Wheels® ocení všichni malí milovníci rychlých aut a kaskadérských kousků. V boxu na tebe čeká přes čtyři a půl metru drah, propojovacích dílů a zatáček! Nezapomeň při svých kaskadérských kouscích využít i box. Otestuj závodní dráhu na dně boxu a pokus se projet zónu nehod na víku aniž bys naboural! Jakmile je čas se se závoděním na chvíli rozloučit, všechny díly můžeš jednoduše složit zpět do boxu. Připrav pro svá vozidla parádní výzvu a zjisti, které z nich je nejrychlejší, nebo vyzvi své kamarády a závoďte společně. Připoj tento set k dalším herním setům z kolekce Track Builder od Hot Wheels® a vytvoř ještě větší dráhy a kaskadérské kousky!

Kategorie dětského zboží: Hračky pro kluky | Autodráhy a garáže


Potřebujete další informace k dětskému zboží Hot Wheels TRACK BUILDER BOX PLNÝ TRIKŮ ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz