Zobrazit větší

JAMARA Kids Ride-on - BMW motorka S1000XR červená 6V

A326:A241215 (pro objednávky)

Nové

Teď si přijdou nejmenší fanoušci motorek na chuť. Jamara představuje oficiálně licencovanou motorku inspirovanou oblíbenou BMW S1000XR, která...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 955 Kč

Více informací:

JAMARA Kids Ride-on - BMW motorka S1000XR červená 6V - Elektroauta - Děti v bavlnce .cz

JAMARA Kids Ride-on - BMW motorka S1000XR červená 6V


Teď si přijdou nejmenší fanoušci motorek na chuť. Jamara představuje oficiálně licencovanou motorku inspirovanou oblíbenou BMW S1000XR, která nabízí zábavu malým závodníkům. Srdcem vozidla BMW je výkonný motor poháněný baterií a jízda je tak možná delší dobu. Skvělé vybavení motorky BMW zaručuje bezpečný požitek z jízdy. Motorka disponuje transparentním předním sklem, LED světlomety, zadním světlem a osvětlenou palubní deskou. BMW motorku je možné nastartovat bez klíčků pomocí tlačítka a zrychlit pedálem plynu. O ještě větší zážitek při jízdě se postará integrovaný MP3 přehrávač. Kola a opěrná kolečka je možné snadno namontovat. Přednosti: Plynulý start Rychlost nastavitelná ručním plynem Realistické nastartování klíčkem a startovacím tlačítkem AUX vstup Výkonný motor Výkonná baterie pro dlouhou dobu jízdy Průhledné čelní sklo LED světlomety s tlumenými světly, zadní světlo Osvětlená palubní deska Ruční plyn Klakson Zvuk motoru Zvuk blinkru Zvuk brzdy Brzdy Funkce: Vpřed/vzad Vpravo/vlevo Stop Obsah dodávky: Model Baterie Nabíječka 230V Návod Doporučené příslušenství: Náhradní baterie Technická data: Rozměry produktu: 102 x 31 x 57 cm Hmotnost produktu: 12,4 kg Zdroj 6 V 7 Ah Detaily výrobku: Materiál produktu: Plast Barevné provedení: červená Věk: 3 - 6 let Pozor Používejte pod přímým dohledem dospělých. Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení! Obsahuje malé dílky, které by dítě mohlo spolknout. Nepoužívejte na veřejných komunikacích a v provozu. Nebezpečí kolize a úrazu! Tato hračka nemá brzdu. Tato hračka není pro svou nejvyšší rychlost vhodná pro děti do 3 let.

Kategorie dětského zboží: Hračky | Dětská vozidla | Elektroauta


Potřebujete další informace ke dětskému zboží JAMARA Kids Ride-on - BMW motorka S1000XR červená 6V ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz