Zobrazit větší

PonyCycle Pink Unicorn, střední

A326:A275577 (pro objednávky)

Nové

Tato sportovní hračka je ideální pro děti, které vždycky chtěly svého vlastního poníka! Jednoduše vložte své dítě do sedla a po stisknutí...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 318 Kč

Více informací:

PonyCycle Pink Unicorn, střední - Zvířata na sezení - Děti v bavlnce .cz

PonyCycle Pink Unicorn, střední


Tato sportovní hračka je ideální pro děti, které vždycky chtěly svého vlastního poníka! Jednoduše vložte své dítě do sedla a po stisknutí pedálu e se poník začne pohybovat a lze jej ovládat pomocí klik na hlavě. Tento Ponycycle bude vaše dítě bavit celé hodiny a nevyžaduje žádné baterie - je jednoduše poháněn pedály vašeho dítěte. Tato kombinace není jen zábavná, ale také podporuje rovnováhu a koordinaci vašeho dítěte a zabraňuje nedostatečnému cvičení aktivním hraním. Podrobnosti: Poprava : Kůň Nosnost: 40 kg Výška produktu sedadla: 59 cm rozměry: 37,5 x 58,5 x 60,5 cm hmotnost: 11,1 kg Rady pro péči: Povrch může být setřen Věk: od 4 let úcta Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.

Kategorie dětského zboží: Hračky | Hračky 0 - 2 roky | Houpací zvířata | Zvířata na sezení


Potřebujete další informace ke dětskému zboží PonyCycle Pink Unicorn, střední ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz