Zobrazit větší

PonyCycle® jednorožec střední

A326:A275568 (pro objednávky)

Nové

Tato sportovní hračka je ideální pro děti, které vždy chtěly svého vlastního poníka! Jednoduše položsaďte dítě do sedla a při stlačení...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 190 Kč

Více informací:

PonyCycle® jednorožec střední - Zvířata na sezení - Děti v bavlnce .cz

PonyCycle® jednorožec střední


Tato sportovní hračka je ideální pro děti, které vždy chtěly svého vlastního poníka! Jednoduše položsaďte dítě do sedla a při stlačení pedálů se poník začne pohybovat a lze jej na hlavě ovládat rukama. Ponycycle bude vaše dítě bavit celé hodiny a nevyžaduje baterie - je jednoduše poháněný pohybem vašeho dítěte. Kombinace je nejen zábava, ale také podporuje rovnováhu a koordinační schopnosti vašeho dítěte a aktivním pohybem brání nedostatku cvičení. Podrobnosti: Provedení: Jednorožec Nosnost: 40 kg Výška produktu sezení: 58/5 cm Rozměry produktu: 42,5 x 50 x 75 cm Hmotnost produktu: 14,4 kg Péče: Vrchní část omyvatelná. Věk: od 4 let Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.

Kategorie dětského zboží: Hračky | Hračky 0 - 2 roky | Houpací zvířata | Zvířata na sezení


Potřebujete další informace ke dětskému zboží PonyCycle® jednorožec střední ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz