Zobrazit větší

Dětská postýlka Pinolino Lenny

A326:A047364 (pro objednávky)

Nové

Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 506 Kč

Více informací:

Dětská postýlka Pinolino Lenny - Dětské postýlky - Děti v bavlnce .cz

Dětská postýlka Pinolino Lenny


Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Promyšlená kombinace zboží, dobrého servisu a přiměřených cen dělá z Pinolina toho správného partnera. Ambiciózní cíl společnosti je dosáhnout na všech úrovních maximální spokojenosti zákazníka. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a smysl pro detail, vytvářejí z nábytku od značky Pinolino oblíbené kousky do každého pokoje. Dětská postýlka Barevné provedení: bílá Materiál produktu: masivní buk, nalakovaný Plocha na ležení: šířka x délka 70 x 140 cm Rozměry produktu: délka x šířka x výška 75 x 144 x 85 cm 3 vyjímatelné tyčky Rošt 3x výškově nastavitelný od 20 cm na 34 cm a 46 cm Přestavitelné na postýlku pro juniora Součástí dodávky: Dětská postýlka Předělatelné bloky Pozor! Matrace a dekorace nejsou součástí dodávky.

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Nábytek | Postele | Dětské postýlky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Dětská postýlka Pinolino Lenny ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz