Zobrazit větší

ROLLPLAY Turando drift Racer 24V, černá

A326:A260190 (pro objednávky)

Nové

Unikátní design 24V Turnado kombinuje stabilitu a pohodlí ovládání tradičních řídítek scooter s inovativnímim postavením kol. 2 přední...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 12 290 Kč

Více informací:

ROLLPLAY Turando drift Racer 24V, černá - Elektroauta - Děti v bavlnce .cz

ROLLPLAY Turando drift Racer 24V, černá


Unikátní design 24V Turnado kombinuje stabilitu a pohodlí ovládání tradičních řídítek scooter s inovativnímim postavením kol. 2 přední pneumatiky poskytují snadné ovládání a balance, zatímco ty zadní se mohou otáčet o 360° a vytvořit pocit opravdového driftu. Mladý závodník se učí mít požitek z jízdy u zdánlivě nepřerušovaného pohybu. Díky tomuto efektu bude každá jízda vzurušujícím zážitkem. Přední nafukovací pneumatiky nabízejí optimální výkon stabilita, perfektní balanc a samozřejmě spousta zábavy při jízdě Krom toho je vybaven také funkcí tornádo se systémem řízení rychlostí, který umožňuje řidiči velmi snadné řízení a brzdění a tím i nejlepší možnou kontrolu ke sledování otáček, rychlosti a zrychlení Napájecí systém poháněný 24 V bateriemi, které umožní rychlost až 14km /h nabízí to nejlepší potěšení z jízdy, jaké si může mladý závodník představit! Podrobnosti: Součástí sady je Balance-Sensor 24V Akku s přimou přípojkou na napájecí zařízení Smart řízení Zadní kolečka se otočí o 360° Nastavitelná tyč na řízení Maximální nosnost: 58 kg Rozměry produktu: cca 101,5 x 64,4 x 76,5 cm Hmotnost produktu: cca 23 kg Věk: od 8 let Obsah dodávky: 1 nabíjecí kabel, 1 baterka, 1 návod k použití Pozor! Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu! Pozor! Použití z;a dohledu dospělého!

Kategorie dětského zboží: Hračky | Dětská vozidla | Elektroauta


Potřebujete další informace ke dětskému zboží ROLLPLAY Turando drift Racer 24V, černá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz