Zobrazit větší

Kidkraft Zahradní domek na hraní Meadowlane Market

A326:A265850 (pro objednávky)

Nové

Se zahradním domkem na hraní KidKraft Meadowlane Market se děti zabaví na celý den. Modře malované přední dveře se otevírají do jedinečného...

Více informací:

Výrobce: Kidkraft


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 16 990 Kč

Více informací:

Kidkraft Zahradní domek na hraní Meadowlane Market - Dětské domečky - Děti v bavlnce .cz

Kidkraft Zahradní domek na hraní Meadowlane Market


Se zahradním domkem na hraní KidKraft Meadowlane Market se děti zabaví na celý den. Modře malované přední dveře se otevírají do jedinečného domečku na hraní, který vypadá jako zahradní chatka. Uvnitř děti mohou používat umyvadlo a na sporáku vařit chutná jídla, která mohou servírovat skrz boční okno s policí a lavicí. Na háčku je zavěšené zahradní nářadí, které lze snadno převážet na vozíku a používat pro výsadbu a kopání. Zeď na psaní s křídou a s hodinami s pohyblivými ručičkami podporuje praktické učení a kreativitu. Díky šikmé střeše, otevřené straně a četným oknům je dům vždy dobře větraný. Detaily: Děti se mohou dozvědět více o zahradničení pomocí přiložené plastové tašky a zahradního nářadí Bohatá sklizeň ukazuje dětem výsledky jejich úsilí Díky přenosné lavičce si děti najdou ideální místo Včetně detailního návodu k montáži Materiál produktu: Dřevo, tkanina Očistěte povrchy vlhkým hadříkem Rozměry produktu: 183.9 x 117.09 x 150.11 cm Věk: Od 3 do 10 let Pozor! K privátnímu použití Používat pouze z;a dozoru dospělých.

Kategorie dětského zboží: Hračky | Hračky na ven | Hrací věže a domečky | Dětské domečky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Kidkraft Zahradní domek na hraní Meadowlane Market ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz