Zobrazit větší

babybay Přístavná postýlka Boxspring XXL přírodní

A326:A265365 (pro objednávky)

Nové

Certifikát k laku DIN EN 71-3 k postýlce Boxspring babybay® Boxspring, řešení pro všechny vysoké postele. Díky vysoké konstrukci a...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 490 Kč

Více informací:

babybay Přístavná postýlka Boxspring XXL přírodní - Přístavné postýlky - Děti v bavlnce .cz

babybay Přístavná postýlka Boxspring XXL přírodní


Certifikát k laku DIN EN 71-3 k postýlce Boxspring babybay® Boxspring, řešení pro všechny vysoké postele. Díky vysoké konstrukci a patentovanému plynulému nastavení výšky lze plochu pro ležení přesně přizpůsobit vysokým a lůžkům typu Boxspring - bez přechodu, bez mezery. Vždy lze nastavit na úroveň maminčiny postele - což je zásadní vlastností přístavného lůžka. Zejména v prvních měsících je velmi důležitý úzký kontakt mezi vámi a vaším dítětem, s extra velkou XXL plochou na ležení si užijete blízkost svého malého miláčka ještě déle. babybay® Boxspring XXL je proto také ideální pro dvojčata. Speciální připevnění pomocí popruhu umožňuje snadné, bezpečné připevnění bez použití nářadí, lze připojit ke každé posteli typu Boxspring a opět jej uvolnit. Můžete si vybrat mezi různým příslušenstvím i dřevěnými povrchy a sestavit si vlastní individuální vysněnou postel. Postýlka babybay® Boxspring XXL je k dispozici v různém lakování. Barvy neobsahují znečišťující látky a vyhovují normám EN71.3., bukové dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných domácích lesů. Je vyrobena výhradně z přírodního, antibakteriálního a antistatického bukového dřeva - bez kompromisů, bez dřevěných náhražek. Jakmile vaše dítě vyroste z postýlky, můžete babybay® snadno rozšířit a znovu použít jako vysokou židli, psací stůl, dětskou židli, lavičku nebo stůl. Detaily: Barevné provedení: přírodní Materiál produktu: Masivní buk, neošetřený Rozměry produktu: Šířka x délka x výška 62 x 110 x 96,5 cm Plynulé nastavení výšky Plocha ležení se přesně přizpůsobí posteli rodičů Speciální připevnění popruhem na vysoké a bezrámové postele Extra velká plocha na ležení Ideální pro dvojčata! Všechny barvy jsou testovány na škodlivé látky podle DIN EN 71 část 3 a bukové dřevo pochází z trvale obhospodařovaných původních lesů Pozor! Matrace, boční mřížka a sada koleček NEJSOU součástí dodávky!

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Nábytek | Postele | Přístavné postýlky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží babybay Přístavná postýlka Boxspring XXL přírodní ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz