Zobrazit větší

MAXI COSI Jade Nomad Grey včetně základny 3WayFix

A326:A275587 (pro objednávky)

Nové

MAXI COSI Jade v kombinaci se základnou 3WayFix je vítězem při testu Stiftung Warentest (vydání 06/2019) Se známkou velmi dobrá (1,5) je jeden z...

Více informací:

Výrobce: Maxi Cosi


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 9 990 Kč

Více informací:

MAXI COSI Jade Nomad Grey včetně základny 3WayFix - Hluboké korbičky - Děti v bavlnce .cz

MAXI COSI Jade Nomad Grey včetně základny 3WayFix


MAXI COSI Jade v kombinaci se základnou 3WayFix je vítězem při testu Stiftung Warentest (vydání 06/2019) Se známkou velmi dobrá (1,5) je jeden z nejlepších v kategorii i-size do výšky 105 cm. Maxi-Cosi Jade je první nástavba povolena podle předpisu R129. Praktická funkce Click&Go - základna 3wayFix se jednoduše připevní do auta z;a pomoci ISOFIXu. Tak mohou děti pohodlně cestovat bez přestávky a po delší dobu, anebo si zdřímnout při kratších vzdálenostech. Moderní design a slušivé kožené detaily vytváří z Jade v kombinaci s Maxi-Cosi rámem krásný, stylový kočárek. Detaily: První nástavba schválena dle předpisu R129, díky ISOFIXu-základně je bezpečně upevněna v autě, a vizuální a zvuková indikace signalizuje její bezpečné umístění. Jednoduchá montáž v autě, díky funkci Slide&Go na 3WayFix základnu, pro každý rám kočárku Maxi-Cosi. Miminko spinká v autě, anebo v kočárku v nejvhodnější poloze, bez toho aniž by bylo buzeno rodiči při vystupování z auta. Vaše miminko leží pohodlně ve vložce pro miminka Soft touch. Řešení pro miminka od narození do věku 4. let v kombinaci s 3wayfix základnou, Pebble Plus anebo Pearl Pro i-size. MAXI COSI základna 3wayFix nabízí nejvyšší bezpečí při transportu dětí od narození až do věku 4. let., a to v obráceném směru jízdy. MAXI COSI základna 3wayFix je část konceptu 3wayFamily, a zaručuje, že nástavba na kočárek Jade, Pebble Plus, resp. Pearl Pro i-size dětská sedačka budou pevně zakotvena v karoserii. Všechny 3 sedačky odpovídají i-size (R129) předpisům, a nabízí nejvyšší bezpečí. MAXI COSI základna 3wayFix je snadno ovladatelná, díky ISOFIXu a instalační funkcí Click&Go se jednoduše připevní do auta. Vizuální a akustický ukazatel potvrdí bezpečné připevnění. Detaily: Odpovídá nejnovějším i-size bezpečnostním předpisům (R129) Vizuální a zvuková indikace potvrzují správné umístění a snižují riziko nesprávného používání Slide&Go se snadno instaluje - Jade, Pebble Plus, Pearl Pro i-size. Lze použít od narození až do cca 4 let pouze s jednou základnou ISOFIX pro tři věkové skupiny Ukazatelé instalace Kompaktní a moderní styl. Baterie jsou součást dodávky a lze je vyměnit. Varovný signál při slabé baterii.

Kategorie dětského zboží: Kočárky | Příslušenství ke kočárkům | Hluboké korbičky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAXI COSI Jade Nomad Grey včetně základny 3WayFix ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz