Zobrazit větší

Pinolino šatní skříň Florentina velká

A326:A268356 (pro objednávky)

Nové

S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 11 845 Kč

Více informací:

Pinolino šatní skříň Florentina velká - Šatní skříně - Děti v bavlnce .cz

Pinolino šatní skříň Florentina velká


S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje dětské pokojíčky pro nejmenší. Zde Pinolino představuje hodnoty rodiny, štěstí, bezpečnosti a individuality. Elegantní a zaoblený tvar postýlky Florentina vnese do dětského pokojíčku příjemnou a stylové atmosféru. Pro ty, ktteří hledají útulný a stylový pokojíček. Řada \'Florentina\' je k dispozici ve dvou dětských a dvou ekonomických sériích. Praktický nástavec lze zakoupit rovnou s produktem nebo později, abyste získali dostatek úložného prostoru a odkládacích ploch na přebalovacím místě. Kromě toho jsou zahrnuty tři barvy nábytkových úchytek: bílá, růžová a mátová. Detaily: Barevné provedení: bílá Materiál produktu: Dřevotříška s melaminovou úpravou Rozměry produktu: šířka x výška x hloubka 140 x 57 x 180 cm Volný prostor od země: 9 cm 3 dveře 1 šatní tyčka 6 stupňová výškově nastavitelná odkládací plocha Nábytkové úchytky v módních barvách pro přizpůsobení pokoje (bílá, růžová a mentolová) Obsah dodávky: Šatní skříň 3 nábytkové úchytky (bílá, růžová, mentolová) 6 polic Upozornění! Dekorace nejsou součástí dodávky.

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Nábytek | Šatní skříně


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Pinolino šatní skříň Florentina velká ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz