Zobrazit větší

MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Black

A326:A279923 (pro objednávky)

Nové

Beryl - stále skvělý tvar Maxi-Cosi Beryl je autosedačka, která poroste s dítětem. Beryl je vybaven novorozeneckou vložkou a inovativní...

Více informací:

Výrobce: Maxi Cosi


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 11 440 Kč

Více informací:

MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Black - Reboarder autosedačky - Děti v bavlnce .cz

MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Black


Beryl - stále skvělý tvar Maxi-Cosi Beryl je autosedačka, která poroste s dítětem. Beryl je vybaven novorozeneckou vložkou a inovativní technologií G-CELL od Maxi-Cosi a nabízí dětem pohodlí a bezpečnost - od prvního cestování domů z porodnice až do sedmi let. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl pokaždé perfektní. V nejranějších letech tráví děti hodně času v autě. Jsou to léta, kdy potřebují různé autosedačky - od umístění proti směru i po směru jízdy, od novorozence po sedačku pro batole. A u různých autosedaček existují různé instalace - je obtížné udržet krok. To je důvod, proč Maxi-Cosi navrhl autosedačku Beryl: multifunkční autosedačku, která roste s dětmi. U Beryl potřebují rodiče pouze sedačku do auta, aby mohli pohodlně a bezpečně přepravovat své dítě až do věku sedmi let. A po celou dobu jsou děti připoutány ve stejném bezpečnostním pásu. Snadno nastavitelný úvazek zajistí, aby rodiče vždy používali autosedačku správně a že perfektně vyhovuje velikosti dítěte, bez ohledu na to, jak rychle roste. Kromě toho funkce jednoduchého nastupování a vystupování nabízí optimální snadné použití pro rodiče a děti. Život se rychle mění, rodiče chtějí mít tedy jistotu, že mají autosedačku, která vyhovuje každé situaci - a každému autu. Díky ukotvení ISOFIX a snadné instalaci popruhů lze Maxi-Cosi Beryl snadno a bezpečně nainstalovat do jakéhokoli automobilu. Nejenže dokonale vyhovuje vašemu dítěti, ale také vašemu autu. Pro dosažení úrovně bezpečnosti, kterou je Maxi-Cosi známá, je Beryl vybaven inovativní technologií G-CELL společnosti Maxi-Cosi. Pro maximální ochranu při bočním nárazu kombinuje tato silná hexagonální buněčná struktura flexibilitu a sílu pro distribuci nárazu po celé konstrukci sedadla a snižuje nárazovou sílu, pokud by se stalo něco nepředstavitelného. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl jedinou dětskou sedačkou, kterou rodiče potřebují pro bezpečnou jízdu se svými dětmi od narození do jejich sedmých narozenin. Detaily: Snadné upínání a uvolňování pásů Pohodlná novorozenecká vložka (od narození do 13 kg) Umístění proti směru jízdy (0 - 13 kg) a po směru jízdy (9 - 25 kg) Vynikající ochrana proti nárazu díky technologii G-Cell a AirProtect v opěrce hlavy Systém popruhů lze používat již od narození Díky možnostem hybridní instalace kompatibilní se všemi vozy ECE R44/04 Základna je součástí balení!

Kategorie dětského zboží: Autosedačky | Reboarder autosedačky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Black ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz