Zobrazit větší

CROOZER Dog XL Grasshopper 2018 green

A326:A246727 (pro objednávky)

Nové

Nový přívěs pro transport psů CROOZER je naší novou pýchou. Slyší na jméno Dog XL a byl vyvinut pro transport velkých a těžkých psů....

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 20 730 Kč

Více informací:

CROOZER Dog XL Grasshopper 2018 green - Cyklovozíky - Děti v bavlnce .cz

CROOZER Dog XL Grasshopper 2018 green


Nový přívěs pro transport psů CROOZER je naší novou pýchou. Slyší na jméno Dog XL a byl vyvinut pro transport velkých a těžkých psů. Vysokým zvířatům poskytuje dostatek místy a obzvláště hluboký nástup. Tak je možné převážet nemocné a starší psy, ale také štěňata, jejichž vášeň pro pohyb se v počátečních stádiích života musí omezovat, abyste se vyhnuli pozdějšímu poškození kloubů. Vše na svém místě - kabriolet pro psy. Váš miláček bude nadšený, že může vystrčit hlavu a nasávat vzduch. Toto je velkou výhodou rovněž ve zvykací fázi. Zvědavé čumáčky při plné rychlosti výborně uvidí skrz velkou síť. Přední okno je vyrobené z masivní nylonové síťoviny může být otevřeno zipem nebo chráněno proti dešti s odnímatelným čelním krytem. Zajišťuje přísun čerstvého vzduchu. Velmi dobrý přívod čerstvého vzduchu přes velké síťové plochy je zaručen i v horkých letních dnech. Snadný snížený přístup. Nízký, široký a velký přístup pro štěňata, nemocné a staré psy. Výška produktu nástupu 14 cm není ani pro velmi málo pohyblivé psy žádným problémem. Vyvinuto spolu s odborníky Přívěs pro přepravu psů byl vyvinut ve spolupráci se zvěrolékaři, chovateli, trenéry a terapeuty. Všem odborníkům děkujeme z;a jejich přispění. Včetně boxu Přívěs je používán bez kol v kanceláři, doma, na cestách jako příjemné útočiště - a pro zvykání štěněte na přívěs. Detaily: Přívěs pro přepravu velkých psů Kompaktní teleskopický skladný systém Obzvláště hluboký nástup (14 cm) Komfortní výška v přední části. Kabrio otvory vpředu a nahoře Pevná podlážka s protiskluzovou úpravou Bezpečnostní brzda Přísun čerstvého vzduchu přes pevnou síťovinu vpředu, po stranách i vzadu Srolovatelná zástěna vzadu Vpředu odnímatelný blatník Nárazník k připojení Uzamykatelná oj s kloubem Click & Crooz® Ochrana proti převrácení z kartonu pro období zvykání Včetně zadního světla na baterii K dispozici kolo s posuvnou lištou (jako příslušenství) Speciální spojky ke každému kolu (jako příslušenství) Ochrana při parkování (jako příslušenství) Kapsa na vodítko, bodu a laskominy (jako příslušenství) Technická data: Maximální zatížení: 35 kg Materiál produktu rámu: Hliníkový rám Rozměry produktu (délka/šířka/výška): 105 x 86 x 93 cm Rozměry produktu ve složeném stavu (délka x šířka x výška): 100 x 86 x 26 cm Výška produktu vpředu: 77 cm Otvor pro nástup: 46 x 63 cm Podlážka 90 cm Kola: 20 paprsková kola (stříbrná) s reflexními prvky Hmotnost produktu vozíku: 16,9 kg Obsah dodávky: Přívěs pro psy s 20 paprskovými koly Sada na kolo bezpečnostní vlajka Univerzální spojky Včetně zadního světla na baterii Přední podpěra (ochrana proti převrácení z přepravního kartonu)

Kategorie dětského zboží: Kočárky | Cyklovozíky | Cyklovozíky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží CROOZER Dog XL Grasshopper 2018 green ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz