Zobrazit větší

Lascal m1 červený 2019

A326:A258404 (pro objednávky)

Nové

Pro děti do 6 měsíců Chůze se sportovním kočárkem by měla být vždy snadná. Kočárek M1 má proto otočné rukojeti se třemi různými úhly,...

Více informací:

Výrobce: Lascal


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 800 Kč

Více informací:

Lascal m1 červený 2019 - Golfové kočárky - Děti v bavlnce .cz

Lascal m1 červený 2019


Pro děti do 6 měsíců Chůze se sportovním kočárkem by měla být vždy snadná. Kočárek M1 má proto otočné rukojeti se třemi různými úhly, z nichž každý má dvě polohy uchopení pro co nejlepší a nejpohodlnější jízdu. Praktické výškové nastavení Upravte rukojeti podle svých potřeb prostřednictvím dvou různých výšek, které jsou k dispozici. Vyberte si z 12 pozic uchopení a optimálně je uzpůsobte, aby byla vždy zachována vhodná poloha uchopení a ovládání. Vhodné také pro vyšší postavy Flexibilní nastavení držadel umožňuje přizpůsobení kočárku vaší tělesné výšce. Otočné rukojeti vám pomohou přizpůsobit úhel vašim potřebám, zejména pokud máte připojený BuggyBoard®. Ergonomické Díky otočným, ergonomickým a nastavitelným úchytům se kočárek přizpůsobí každému. Výška produktu rukojetí: 95 - 115 cm Chůze se sportovním kočárkem by měla být vždy snadná. M1 Buggy má otočné rukojeti se třemi různými úhly, z nichž každá má dvě polohy úchopu, pro co nejlepší a nejpohodlnější jízdu. Pohodlí Pohodlné polstrované sedadlo, nastavitelné do třech poloh. M1 Buggy je uzpůsoben pro kojence i rodiče a je pro vaše malé cestující naprosto pohodlný. Ideální pro děti do 6 let nebo do 22 kg. Výbava: Viditelné odrazky kol pro bezpečnost ve tmě Naprosto pohodlné odpružení všech kol Dodává se s namontovanou spojkou buggy board Jednoduchá, rychle reagující ruční brzda Buggy Board úchyty pro zabezpečení vašeho druhého dítěte Stříška Tkanina odolná proti UV záření, stahovací stříška a integrovaná ochrana proti větru ve stříšce činí kočárek perfektním pro každé počasí. Rozložená stříška také dodá vašemu dítěti trochu stínu pro klidný spánek. Kromě toho má kočárek přístupné, ale přesto dobře ukryté kapsy! Bezpečná a pohodlná Bezpečný sklopný mechanismus Zajistěte své dítě pomocí bezpečnostního popruhu Dodatečná bezpečnostní hrazdička Polstrované sedadlo pro naprosté pohodlí Držák na pití Dobře viditelný Dobře viditelná LED světla pro večerní procházky ve tmě.

Kategorie dětského zboží: Kočárky | Golfové kočárky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Lascal m1 červený 2019 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz