Zobrazit větší

Schardt Economy set Nordic Halifax 2-dílný

A326:A242539 (pro objednávky)

Nové

Neformální, skandinávská elegance! Snížený tvar - to je známá populární série nordických pokojů pro děti. Tato sezóna v kombinaci s novým...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 541 Kč

Více informací:

Schardt Economy set Nordic Halifax 2-dílný - Pokoj pro miminko - Děti v bavlnce .cz

Schardt Economy set Nordic Halifax 2-dílný


Neformální, skandinávská elegance! Snížený tvar - to je známá populární série nordických pokojů pro děti. Tato sezóna v kombinaci s novým dubem Halifax. Třídveřová skříň poskytuje skvělý přehled díky praktickému a velkorysému uspořádání. Přírodní materiály, jako je 100% bavlna v odpovídajícím dětském povlečení, doplňují sortiment dětským způsobem. Dekor přírodního dřeva v moderním dubovém vzhledu s jeho světle šedými odstíny vypadá skandinávsky. Detaily produktu: Kombinovaná postýlka Barevné provedení: Dub Halifax / bílý Materiál produktu: dřevotříska, melaminem potažená Materiál produktu mříží: masivní buk, lakovaný ležící povrch : šířka x délka 70 x 140 cm Rozměry produktu: šířka x délka x výška 77 x 145 x 85 cm výškově nastavitelná 3-krát 3 posuvné příčky Převáděcí do postele pro mladé Včetně konverzních stránek měnící se jednotka pro děti Barevné provedení: Dub Dubifax / bílá Materiál produktu: dřevotříska, melaminem potažená Rozměry produktu beze změny přílohy: šířka x hloubka x výška 109 x 53 x 100 cm Rozměry produktu se změnou příloha: šířka x hloubka x výška 109 x 70 x 100 cm Změna výšky: 93 cm Odnímatelná měnící se příloha 3 samosvorné zásuvky doplněné extra silné boční vodicí kolejnice Zahrnuto v dodávce: Kombinovaná postel přestavět stránky komoda plenka měnící přílohu Pozor: Matrace a dekorace nejsou součástí dodávky.

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Pokoj pro miminko


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Schardt Economy set Nordic Halifax 2-dílný ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz