Zobrazit větší

Schardt kombinovaná postýlka Holly Nature 70 x 140 cm

A326:A134344 (pro objednávky)

Nové

Certifikát TÜV Thüringen pro kombinovanou postýlku Holly Nature 70 x 140 cm Špičkový design! Dětský nábytek série Holly Nature je v kombinaci...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 690 Kč

Více informací:

Schardt kombinovaná postýlka Holly Nature 70 x 140 cm - Dětské postýlky - Děti v bavlnce .cz

Schardt kombinovaná postýlka Holly Nature 70 x 140 cm


Certifikát TÜV Thüringen pro kombinovanou postýlku Holly Nature 70 x 140 cm Špičkový design! Dětský nábytek série Holly Nature je v kombinaci bílá s rámem z masivního dřeva skutečným skvostem v dětském pokoji. Výběr barev v kombinaci s praktickými bočními policemi na přebalovacím stole v prostorné třídveřové skříňce činí z Holly bestseller. Tato sada dětského nábytku nepotřebuje mnoho místa. Detaily: Barevné provedení: bílá / přírodní Materiál produktu: masivní buk, nalakovaný Plocha na ležení: šířka x délka 70 x 140 cm Rozměry produktu: šířka x výška x hloubka 77 x 151 x 86,5 cm Výškově nastavitelný rošt do 3 poloh 3 vyjímatelné příčky Lze přestavět na juniorskou postel TÜV certifikát Značka GS od TÜV Thüringen Obsah dodávky: Kombi dětská postýlka Rošt Pozor! Matrace, bočnice a dekorace nejsou součástí dodávky.

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Nábytek | Postele | Dětské postýlky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Schardt kombinovaná postýlka Holly Nature 70 x 140 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz