Zobrazit větší

JAMARA Kids Ride-on - Mercedes SL65, černý 12V

A326:A241208 (pro objednávky)

Nové

Skvělé dětské vozidlo s mnoha detaily a spoustou zajímavostí! Přednosti: 2,4 GHz Plynulý start 2 chody (pomalu, rychle) Slot na SD kartu AUX vstup...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 660 Kč

Více informací:

JAMARA Kids Ride-on - Mercedes SL65, černý 12V - Elektroauta - Děti v bavlnce .cz

JAMARA Kids Ride-on - Mercedes SL65, černý 12V


Skvělé dětské vozidlo s mnoha detaily a spoustou zajímavostí! Přednosti: 2,4 GHz Plynulý start 2 chody (pomalu, rychle) Slot na SD kartu AUX vstup USB vstup Zapnutí/vypnutí světla Klakson a zvuk motoru při startu Klíč k nastartování 2 výkonné motory Výkonná baterie pro dlouhou dobu jízdy Průhledné čelní sklo LED světlomety, zadní světlo Osvětlená palubní deska Ultra-Grip gumové kroužky na kolech Tažná a přenášecí rukojeť s transportními kolečky Dveře je možné otevírat a zavírat Místo v kufru/ místo na baterie Nastavitelné sedátko Tlumič nárazů Funkce: Vpřed/vzad Vpravo/vlevo Stop Obsah dodávky: Model Dálkové ovládání 2,4 GHz Baterie Nabíječka 230V Návod Doporučené příslušenství: Dálkové ovládání: 2 x AAA baterie 1,5 V Náhradní baterie Technická data: Rozměry produktu: 120 x 71,6 x 49,5 cm Hmotnost produktu: 18,2 kg Zdroj 12 V 7 Ah Detaily výrobku: Materiál produktu: Plast Barevné provedení: černá Věk: 3 - 6 let Upozornění: Používejte pod přímým dohledem dospělých. Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení! Obsahuje malé dílky, které by dítě mohlo spolknout. Nepoužívejte na veřejných komunikacích a v provozu. Nebezpečí kolize a úrazu! Tato hračka nemá brzdu. Tato hračka není pro svou nejvyšší rychlost vhodná pro děti do 3 let.

Kategorie dětského zboží: Hračky | Dětská vozidla | Elektroauta


Potřebujete další informace ke dětskému zboží JAMARA Kids Ride-on - Mercedes SL65, černý 12V ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz