Zobrazit větší

babybay Přístavná postýlka Boxspring šedá

A326:A212347 (pro objednávky)

Nové

Certifikát k laku DIN EN 71-3 k postýlce Boxspring Díky výšce a speciálnímu systému připevnění se hodí k Vaší posteli boxspring (bez rámu)....

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 11 430 Kč

Více informací:

babybay Přístavná postýlka Boxspring šedá - Přístavné postýlky - Děti v bavlnce .cz

babybay Přístavná postýlka Boxspring šedá


Certifikát k laku DIN EN 71-3 k postýlce Boxspring Díky výšce a speciálnímu systému připevnění se hodí k Vaší posteli boxspring (bez rámu). Detaily: Barevné provedení: břidlicově šedá Materiál produktu: masivní buk, nalakovaný Plocha na ležení: šířka x délka 51 x 89 cm Rozměry produktu: délka x šířka x výška: 54 x 94 x 96,5 cm Hmotnost produktu výrobku: 18 kg Plocha na ležení extra provzdušněná Upevnění pomocí dvou robustních, patentovaných úchytů Hodí se individuálně ke každému rámu postele Je možné ji nastavit na libovolnou výšku Věk: přibližně do 14 měsíců Lak bez obsahu škodlivých látek DIN EN 71-3 Mobilitu umožní boční mřížka a kolečka (obojí k dostání zvlášť) Pozor! Matrace, boční mřížka a sada koleček NEJSOU součástí dodávky!

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Nábytek | Postele | Přístavné postýlky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží babybay Přístavná postýlka Boxspring šedá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz