Zobrazit větší

JAMARA Kids Ride-on - motorka BMW S1000RR červená 12V

A326:A241213 (pro objednávky)

Nové

Autentický pocit z jízdy pro malé řidiče na nové Ride On BMW motorce od značky Jamara. Ride On motorka má odnímatelná podpěrná kolečka a...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 902 Kč

Více informací:

JAMARA Kids Ride-on - motorka BMW S1000RR červená 12V - Elektroauta - Děti v bavlnce .cz

JAMARA Kids Ride-on - motorka BMW S1000RR červená 12V


Autentický pocit z jízdy pro malé řidiče na nové Ride On BMW motorce od značky Jamara. Ride On motorka má odnímatelná podpěrná kolečka a jakmile si malí závodníci jízdu nacvičí, mohou vyrazit na výlet jako na opravdové motorce a trénovat svou rovnováhu. Vybavena výkonným motorem a s tak výkonnou baterií pro dlouhou jízdu, LED světlomety, pedálem plynu a brzdy se tato motorka blíží velkému a silnému originálu. Po nastartování klíčkem se ozve věrný zvuk motoru. A hurá na cestu s BMW S1000RR - pro profesionály i funkcí turbo! Přednosti: 2 chody (pomalu, rychle) Klakson a zvuk motoru při startu Výkonný motor Výkonná baterie pro dlouhou dobu jízdy Klíčky LED světlomety Pedál plynu Odnímatelná přídavná kolečka Postranní stojánek Funkce: Vpřed/vzad Vpravo/vlevo Stop Obsah dodávky: Model Baterie Nabíječka 230V Klíče Návod Doporučené příslušenství: Náhradní baterie Technická data: Rozměry produktu: 101 x 47 x 69 cm Hmotnost produktu: 14,6 kg Zdroj 12 V 7 Ah Detaily výrobku: Materiál produktu: Plast Barevné provedení: červená Věk: 3 - 6 let Pozor Používejte pod přímým dohledem dospělých. Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení! Obsahuje malé dílky, které by dítě mohlo spolknout. Nepoužívejte na veřejných komunikacích a v provozu. Nebezpečí kolize a úrazu! Tato hračka nemá brzdu. Tato hračka není pro svou nejvyšší rychlost vhodná pro děti do 3 let.

Kategorie dětského zboží: Hračky | Dětská vozidla | Elektroauta


Potřebujete další informace ke dětskému zboží JAMARA Kids Ride-on - motorka BMW S1000RR červená 12V ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz