Zobrazit větší

Mutsy Sportovní nástavba Nio Inspire Light Shade

A326:A263233 (pro objednávky)

Nové

Objevte Nio - nejnovější model značky Mutsy - který zve rodiče k dobrodružným cestám. S lehkým rámem, integrovanou sluneční clonou a odolným...

Více informací:

Výrobce: MUTSY


Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 090 Kč

Více informací:

Mutsy Sportovní nástavba Nio Inspire Light Shade - Ostatní příslušenství - Děti v bavlnce .cz

Mutsy Sportovní nástavba Nio Inspire Light Shade


Objevte Nio - nejnovější model značky Mutsy - který zve rodiče k dobrodružným cestám. S lehkým rámem, integrovanou sluneční clonou a odolným designem je Neo ideální k objevování. Nio se může používat s hlubokou kobičkou, sportovní korbičkou nasaditelnou do obou směrů, různými autosedačkami a množstvím praktického příslušenství. Opěrky zad a nohou jsou nastavitelné do několika pozic, včetně ergonomické pozice lehu: dosud nejrovnější pozice na spaní. Přidejte robustní profilová kolečka s odpružením a kočárek, který zvládne překonat všechny cesty, je na světě! Inspire Kolekce inspirována sněním. Od od těch, kteří si myslí, že budoucnost roste ze snění. Moderní prvky kombinované s stylovémi klasickými prvky Inspire a jeho šarmantní vzhled Vás bude vždy znovu a znovu překvapovat. Nezáleží na tom, zda se zrovna díváte na skrytý zip nebo na lesknoucí se štítek. Každým pohledem z blízka objevujete něco nového. Jemné detaily, které se mohou zdát nepatrné ... ale jak nyní víte: Maličkou jsou to, co se počítá. Detaily: Nastavitelná opěrka zad a nohou: aby bylo Vaše dítě vždy v ideální ergonomické poloze Rovnější pozice lehu než kdy předtím: pro zdravější spánek na cestách Možné složit i se sportovní sedačkou: rychlé použití Prodyšná stříška: prodyšná vrstva pod stříškou korbičky Integrovaná sluneční clona: ochrana proti slunečnímu záření Mobilní hrazdička: pohybuje se automaticky spolu s nastavením sedačky Hmotnost produktu: 4 kg Obsahem balení je pouze sportovní nástavba bez podvozku.

Kategorie dětského zboží: Kočárky | Příslušenství ke kočárkům | Ostatní příslušenství


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Mutsy Sportovní nástavba Nio Inspire Light Shade ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz