Zobrazit větší

Roba Room Bed bílé Little Stars

A326:A218900 (pro objednávky)

Nové

Roba Room Beds nabízejí rodičům a dítěti možnost strávit především v prvních měsících hodně času spolu. Pár pohyby se dá postel...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 452 Kč

Více informací:

Roba Room Bed bílé Little Stars - Přístavné postýlky - Děti v bavlnce .cz

Roba Room Bed bílé Little Stars


Roba Room Beds nabízejí rodičům a dítěti možnost strávit především v prvních měsících hodně času spolu. Pár pohyby se dá postel individuálně přizpůsobit rodičovské posteli. Díky polohovatelným kovovým úhlům a 6x výškově polohovatelné ploše na ležení (60 x 120 cm) se Room Bed bezpečně přemění na přístavnou postýlku k rodičovské posteli. Prostřednictvím zipu se dá jeden díl látkové strany (z konopí) vždy rychle a snadno otevřít. Díky tomu to má maminka velmi blízko k miminku - ve dne i v noci. Zabrzditelná kolečka zajišťují potřebnou mobilitu. Obsažené textilie z aktuální kolekce roba zajišťují potřebné pohodlí. Detaily: Dětská postel Barevné provedení: bílo / šedá Materiál produktu lamelového roštu a konstrukce: Překližka, lakovaná Materiál produktu látky: Polyester (canvas) Plocha na ležení: Š x D 60 x 120 cm Rozměry produktu: Šířka x délka x výška: 66 x 126 x 157 cm Rošt je 6x výškově polohovatelný Postranní látka se dá otevřít Použitelná jako přístavná postel, postýlka pro miminka a děti Kovové úchyty umožňují bezpečné připevnění k rodičovské posteli Sada zabrzditelných koleček Nosnost max. 35 kg Pro postele s výškou plochy na ležení od 22-43 cm Matrace: Rozměry produktu: Š x D 60 x 120 cm Materiál produktu potahu: 100% bavlna Materiál produktu jádra: polyesterový vlies Sada do postýlky: Barevné provedení: bílo / šedá Design výrobku: Little Stars Rozměry produktu povlečení na deku: Šířka x délka 100 x 135 cm / 40 x 60 cm Materiál produktu povlečení: 100% bavlna Materiál produktu hnízda: 100% bavlna Výplňový materiál: 100% polyester Tyčka na nebesa Nebesa Materiál produktu nebes: 100 % polyester (závoj), lem 100 % bavlna Obsah dodávky: Postýlka s otevíratelnou látkovou stranou Extra strana postýlky s tyčkami ze dřeva (žádné tyčky nejsou vyjímatelné) Matrace Nebesa a ložní prádlo Povlečení a nebesa: Bremsrollensatz Upozornění! Polštář a deka nejsou součástí dodávky.

Kategorie dětského zboží: Dětský pokoj | Nábytek | Postele | Přístavné postýlky


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Roba Room Bed bílé Little Stars ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz