Zobrazit větší

BERG Toys - Šlapací čtyřkolka Rally Pearl

A326:A261462 (pro objednávky)

Nové

Berg Rally Pearl je s jeho atraktivními barevnými kombinacemi a kompaktním tvarem poutačem v celém sousedství. Díky jeho konsturkci se dá velmi...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 9 449 Kč

Více informací:

BERG Toys - Šlapací čtyřkolka Rally Pearl - Šlapací motokáry - Děti v bavlnce .cz

BERG Toys - Šlapací čtyřkolka Rally Pearl


Berg Rally Pearl je s jeho atraktivními barevnými kombinacemi a kompaktním tvarem poutačem v celém sousedství. Díky jeho konsturkci se dá velmi snadno ovládat. Rally Pearl je vybaven BFR Systémem, který umožňí rychlou změnu směru pedálů z dopředu na pozadu. Rally je vybaven čtyřmi bezhlučnými a pohodlnými pneumatikami. V kombinaci s konstrukcí s pedály je Pedal- Gokart velmi stabilní a bezpečný. Podrobnosti: Série: BERG Rally Jedinečný BFR systém umožňuje brzdit pedály a okamžitě po zastavení začít couvat. Vybaveno robustními pneumatikami pro tichý a pohodlný jízdní komfort. Stabilní a bezpečný díky jeho konstrukci. Sedadlo a volant jsou nastavitelné. Rozměry produktu: 124x70x64 cm Max. nosnost: 60 kg Věk: od 4 let Pozor! Je nutný dohled dospělých. Tento výrobek nesmí být používán na veřejných komunikacích. Při vysoké rychlosti neotáčejte ostře. Šlapadlo se může převrátit! Věnujte pozornost závěsným oděvům, například šátkům a tkaničkám. Ty se mohou zachytit v pohyblivých částech, což může vést k nehodám. Nikdy nenechávejte dítě jezdit, pokud jste pod vlivem alkoholu, léků nebo drog, které můžou nepříznivě ovlivnit dobu reakce.

Kategorie dětského zboží: Hračky | Dětská vozidla | Šlapací motokáry


Potřebujete další informace ke dětskému zboží BERG Toys - Šlapací čtyřkolka Rally Pearl ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz