Zobrazit větší

JAMARA Ride-on Mercedes-Benz AMG GT R bílý 2,4G 12V

A326:A256373 (pro objednávky)

Nové

S dětským vozidlem od společnosti JAMARA si nejmenší děti přijdou na své. Vozidlo je navrženo se smyslem pro detail a poskytuje bezpečný...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 714 Kč

Více informací:

JAMARA Ride-on Mercedes-Benz AMG GT R bílý 2,4G 12V - 4. narozeniny - Děti v bavlnce .cz

JAMARA Ride-on Mercedes-Benz AMG GT R bílý 2,4G 12V


S dětským vozidlem od společnosti JAMARA si nejmenší děti přijdou na své. Vozidlo je navrženo se smyslem pro detail a poskytuje bezpečný zážitek z jízdy. Přednosti: 2,4 GHz Plynulý start 2 chody (pomalu, rychle) Slot na SD kartu AUX vstup USB vstup Zapnutí/vypnutí světla Zvuk motoru při startu Hrací lišta na volantu Startování bez klíčů tlačítkem Start 2 výkonné motory Výkonná baterie pro dlouhou dobu jízdy Čelní sklo LED světlomety, zadní světlo Osvětlená palubní deska Ultra-Grip gumové kroužky na kolech Dveře je možné otevírat a zavírat 3 stupně rychlostí na vysílači Funkce: Vpřed/vzad Vpravo/vlevo Stop Obsah dodávky: Model Dálkové ovládání 2,4 GHz Baterie Nabíječka 230V Návod Doporučené příslušenství: Dálkové ovládání: 2 x AAA baterie 1,5 V Semafor Grand Dopravní značky Grand Set A Dopravní značky Grand Set B Technická data: Rozměry produktu: 1050 x 570 x 445 mm Hmotnost produktu: 10900 g Zdroj 12 V 4,5 Ah Detaily výrobku: Materiál produktu: Plast Barevné provedení: bílá Věk: 3 - 6 let Pozor Používejte pod přímým dohledem dospělých. Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení! Obsahuje malé dílky, které by dítě mohlo spolknout. Nepoužívejte na veřejných komunikacích a v provozu. Nebezpečí kolize a úrazu! Tato hračka nemá brzdu. Tato hračka není pro svou nejvyšší rychlost vhodná pro děti do 3 let.

Kategorie dětského zboží: Tipy na dárky | Dárky pro děti | 4. narozeniny


Potřebujete další informace ke dětskému zboží JAMARA Ride-on Mercedes-Benz AMG GT R bílý 2,4G 12V ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz