Zobrazit větší

Lego Architecture 21034 Londýn

5702015865333

A1:H035861 (pro objednávky)

Nové

Zachyť architektonickou podstatu Londýna s touto úžasnou sadou, která svádí dohromady ikonickou Národní...

Více informací:

Výrobce: LEGO


Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 3Cena: 999 Kč

Více informací:

Lego Architecture 21034 Londýn - LEGO NOVINKY 2017 - Děti v bavlnce .cz

Lego Architecture 21034 Londýn

Vlastnosti pro toto dětské zboží:

  • Distribuce: CZ


Zachyť architektonickou podstatu Londýna s touto úžasnou sadou, která svádí dohromady ikonickou Národní galerii, Nelsonův sloup, vyhlídkové Londýnské oko, věž Big Ben (tzv. Alžbětinu věž) a most Tower Bridge. Každá LEGO® budova je navržena tak, aby poskytla výjimečný stavitelský zážitek díky reálným barvám, a díky tomu, že jsou všechny budovy ve stejném měřítku. Londýnská řeka Temže je zde zpodobněna pomocí základní desky, která dodává tomuto skvělému modelu jednoho z nejdynamičtějších měst, který je zaměřen na úžasnou architektonickou různorodost, další rozměr a pocit autenticity.

 


Obsahuje Národní galerii, Nelsonův sloup, vyhlídkové Londýnské oko, věž Big Ben (tzv. Alžbětinu věž) a most Tower Bridge.
Londýnská řeka Temže je zde zpodobněna pomocí základní desky.
Most Tower Bridge je možné otevřít a nechat přes řeku proplout loď.
Součástí je brožurka, ve které najdete informace o designérovi, architektuře, historii každé budovy, historické informace o Londýně a o jeho architektonickém dědictví (Pouze v angličtině. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
Obsahuje základní desku o velikosti 4 x 32 s ozdobnou cedulkou s nápisem „Londýn“


 

Rozměry produktu: přes 15 cm na výšku, 28 cm na šířku a je 8 cm hluboká

Počet dílků: 468

Vhodné pro děti od 12 let

Kategorie dětského zboží: LEGO | LEGO NOVINKY 2017


Potřebujete další informace k dětskému zboží Lego Architecture 21034 Londýn ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz