Zobrazit větší

Klarstein Bigboy, lednice, 323l, crisper přihrádka, 6 úrovní, třída energetické účinnosti A+, černá

4060656154829

A306:10033680 (pro objednávky)

Nové

Už nikdy žádný nedostatek místa! S lednicí Klarstein Bigboy budete mít určitě vždy dost úložného prostoru, i když budete třeba vykládat...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 12 499 Kč

Více informací:

Klarstein Bigboy, lednice, 323l, crisper přihrádka, 6 úrovní, třída energetické účinnosti A+, černá - Monoklimatické lednice - Děti v bavlnce .cz

Klarstein Bigboy, lednice, 323l, crisper přihrádka, 6 úrovní, třída energetické účinnosti A+, černá


Už nikdy žádný nedostatek místa! S lednicí Klarstein Bigboy budete mít určitě vždy dost úložného prostoru, i když budete třeba vykládat do chladničky velký víkendový nákup. Jednoduše otevřete dveře chladničky a vše pěkně přehledně uložte na police. Díky velkém prostoru, který nabízí tato chladnička, bude třídění jednoduché. K dispozici je celých 323 litrů chladicího prostoru - přehledně uspořádaného na 6 patrech. Pro ty, co se rádi zásobí, nabízí lednice Klarstein Bigboy nesčetné možnosti na udržení pořádku: šest skleněných polic s ochrannou hranou, velký crisper prostor na zeleninu s chlazením při 0 ° C a celkem pět polic na nápoje, vajíčka nebo džemy ve dveřích. Kdo si myslí, že velký prostor na zásoby si řekne svou cenu, může být klidný. Díky systému EcoExcellence a třídě energetické účinnosti A + je velká lednice z hlediska spotřeby energie dost malá - šetří tak nejen vaši peněženku, ale i životní prostředí. Díky svému stylovému černému vzhledu působí obrovská chladnička nenápadně a snadno se vejde do každé kuchyně. Nejen pro velké chlapce, ale pro celou rodinu: lednice Klarstein Bigboy ukončí problémy s prostorem v chladničce.    

Kategorie dětského zboží: Domácnost | Velké kuchyňské spotřebiče | Lednice | Monoklimatické lednice


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Klarstein Bigboy, lednice, 323l, crisper přihrádka, 6 úrovní, třída energetické účinnosti A+, černá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz