Zobrazit větší

Klarstein Amazonia Mini, myčka nádobí, 6 programů, LED displej, modrá

4060656103698

A306:10032678 (pro objednávky)

Nové

Vyčistit stůl: Klarstein Amazonia mini myčka nádobí je malá čistící pomocnice do single domácností, zahradních domků nebo na kempování! ...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 699 Kč

Více informací:

Klarstein Amazonia Mini, myčka nádobí, 6 programů, LED displej, modrá - Myčky nádobí - Děti v bavlnce .cz

Klarstein Amazonia Mini, myčka nádobí, 6 programů, LED displej, modrá


Vyčistit stůl: Klarstein Amazonia mini myčka nádobí je malá čistící pomocnice do single domácností, zahradních domků nebo na kempování! Mytí nádobí si od nyní bere do vlastních rukou Klarstein Amazonia mini myčka nádobí. Až dvě soupravy nádobí si v ní najdou místo a v průběhu krátkého času budou nablýskané a čisté na další chod. Přes LED displej si můžete jednoduše vybrat ze šesti programů. Kromě úsporného ECO režimu a jednohodinového programu máte k dispozici ještě praktické programy na mytí ovoce, sterilizaci kojeneckého nádobí, skla nebo nápomocný rychlostní program. Při použití funkce sušení odvádí cirkulace svěžího vzduchu zápachy a udržuje myčku bez zápachů po dobu 72 hodin. Díky svým kompaktním rozměrům si mini myčka Klarstein Amazonia najde prostor na každém místě. Není potřeba žádná instalace, myčka může svou službu provést téměř všude: připojení k elektrickému proudu, 5 litrů vody a kbelík postačí k provozu. Když se nepoužívá, můžete ji rychle a prostorově úsporně uskladnit. Malý čistící zázrak: Klarstein Amazonia mini myčka nádobí přináší lesk do malých kuchyní a nechá rychle opět zazářit špinavé nádobí.

Kategorie dětského zboží: Domácnost | Velké kuchyňské spotřebiče | Myčky nádobí


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Klarstein Amazonia Mini, myčka nádobí, 6 programů, LED displej, modrá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz