Zobrazit větší

Blumfeldt Senator Lounge, zahradní lehátko, 188 x 208 x 205 cm, stříška proti slunci, šedé

4060656102677

A306:10032568 (pro objednávky)

Nové

Tajná oáza relaxu v přírodě: Pavilon s lehátkem Blumfeldt Senator Lounge kombinuje potřebu soukromí s velmi měkkým dvojitým lehátkem. ...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 699 Kč

Více informací:

Blumfeldt Senator Lounge, zahradní lehátko, 188 x 208 x 205 cm, stříška proti slunci, šedé - Zahradní lehátka - Děti v bavlnce .cz

Blumfeldt Senator Lounge, zahradní lehátko, 188 x 208 x 205 cm, stříška proti slunci, šedé


Tajná oáza relaxu v přírodě: Pavilon s lehátkem Blumfeldt Senator Lounge kombinuje potřebu soukromí s velmi měkkým dvojitým lehátkem. Vychutnejte si svou zahradu bez cizích pohledů. Na zahradním lehátku Blumfeldt Senator Lounge si můžete udělat kdykoliv pohodlí a ukrýt se před pohledy sousedů nebo před slunečními paprsky, větrem či deštěm. Prostorný pavilon s lehátkem s rozměry 188 x 208 x 205 cm (Š x V x H) kompletně sestává z 8 cm silné, super měkké matrace, na které můžete relaxovat sami, ve dvojici nebo s přáteli či rodinou. Všechny čtyři strany mohou být uzavřeny závěsy před okolními pohledy. Střecha je vodotěsná a poskytuje trvalou ochranu proti slunečnímu záření, takže i děti se mohou na lehátku hrát nebo si na něm přes oběd pospat na čerstvém vzduchu. Zahradní lehátko Blumfeldt Senator Lounge je stabilní a praktické. V souladu s tím je 4 x 4 cm ocelový rám pro odolnost vůči povětrnostním vlivům práškově lakovaný a má velké 8 x 8 cm nožičky. To zaručuje maximální možné zatížení hmotností 350 kg. Závěsy a potahy obou navzájem spojených matrací jsou odnímatelné a dají se jednoduše prát v pračce. Tímto způsobem zůstane pavilon dlouho stylové a krásný. Pro soukromé relaxační momenty: Zahradní lehátko Blumfeldt Senator Lounge.

Kategorie dětského zboží: Zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní lehátka


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Blumfeldt Senator Lounge, zahradní lehátko, 188 x 208 x 205 cm, stříška proti slunci, šedé ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz