Zobrazit větší

Capital Sports Arcadion, cyklotrenažér, pulsmetr, bluetooth, držák na řídítkách, černý

4260509688758

A306:10032205 (pro objednávky)

Nové

Osobním nejvyšším skóre až na vrchol! Herní cyklotrenažér CAPITAL SPORTS Arcadion je jedinečný fitness přístroj pro celou rodinu, který...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 11 799 Kč

Více informací:

Capital Sports Arcadion, cyklotrenažér, pulsmetr, bluetooth, držák na řídítkách, černý - Rotopedy - Děti v bavlnce .cz

Capital Sports Arcadion, cyklotrenažér, pulsmetr, bluetooth, držák na řídítkách, černý


Osobním nejvyšším skóre až na vrchol! Herní cyklotrenažér CAPITAL SPORTS Arcadion je jedinečný fitness přístroj pro celou rodinu, který garantuje zábavu. Hrami zlepšit kondici! Světová novinka při cvičení: cyklotrenažér CAPITAL SPORTS Arcadion osloví celou rodinu. Simulace cyklistických závodů, razantní Jump & Run nebo arkádová střílečka - herní aplikace pro každého. 5 rozdílných aplikací slouží na obměnu cvičení, přičemž stále vznikají nové aplikace. Flexibilními řídítky ovládáš hry jako joystickem - snadno zatočit v zatáčkách, vylepšit reflexy a zlepšit koordinaci očí/rukou. Plyn se přidává šlapáním. Hry se spouštějí jednoduše na tabletu nebo smartphonu, který jednoduše připevníš na držák na řídítkách. Ovládání probíhá přes bluetooth, s i odesílání dat o cvičení. Uložené nejvyšší skóre slouží na další motivaci k překonávání se: změř své síly s rodinou nebo přáteli a ukaž jim, že jsi ten nejlepší. Nezáleží na tom, zda přístroj používají děti, rodiče nebo prarodiče - stačí, aby měli rádi pohyb a hry. Samozřejmě, že CAPITAL SPORTS Arcadion splňuje všechny požadavky obvyklého cyklotrenažéru : prostřednictvím aplikace jednoduše sleduješ údaje jako rychlost, puls, překonané kilometry či spálené kalorie. V aplikaci se s jednoduše i ukládají, vyhodnocují a rozdělují. USB port navíc nabíjí připojené zařízení, takže trénink závisí jen na tvé výdrži a kondici. Sedlo je výškově nastavitelné. Domácí cvičení novým způsobem, zcela jinak: herní cyklotrenažér CAPITAL SPORTS Arcadion zabaví celou rodinu překonáváním rekordů! Vezměte prosím na vědomí, že na používání herního cyklotrenažéru je potřebný smartphone nebo tablet, který není součástí balení. Dostupné barvy: černá (číslo produktu 10032205), bílá (10032206)

Kategorie dětského zboží: Fitness a sport | Trenažéry | Rotopedy


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Capital Sports Arcadion, cyklotrenažér, pulsmetr, bluetooth, držák na řídítkách, černý ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz