Zobrazit větší

Vexus ST110, mobilní PA systém, 20 cm (8 "), CD, SD, USB, MP3

8715693274486

A306:10030382 (pro objednávky)

Nové

Zařízení Vexus ST110 je vysoce mobilní, aktivní PA systém, který přináší rozsáhlý balík funkcí na malém prostoru. Ideální pro školy,...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 199 Kč

Více informací:

Vexus ST110, mobilní PA systém, 20 cm (8 "), CD, SD, USB, MP3 - Prenosná audio zařízení - Děti v bavlnce .cz

Vexus ST110, mobilní PA systém, 20 cm (8 "), CD, SD, USB, MP3


Zařízení Vexus ST110 je vysoce mobilní, aktivní PA systém, který přináší rozsáhlý balík funkcí na malém prostoru. Ideální pro školy, školní tělocvičny, taneční skupiny, kempování, karaoke párty atd. Kromě kompaktních rozměrů je aktivní reproduktor velmi mobilní díky rukojeti vozíku a spodním kolečkům, pomocí kterých se zařízení bez problémů dostane na různá místa použití. Při výběru místa instalace umožňuje reproduktor volnost výběru, protože může být provozován volitelně síťově nebo pomocí akumulátoru. Primární zdroj zvuku zvukového systému je MP3 CD přehrávač. MP3 USB a SD sloty a AUX vstup spojují zařízení s veškerým myslitelným přenosným audio příslušenstvím. Specialitou PA systému jsou řečnické a pěvecky orientované akce. Za tímto účelem přináší aktivní reproduktor dva VHF bezdrátové mikrofony a umožňuje také připojení kabelového mikrofonu. Přední jack vstup připojuje do představení i nástroje. Součástí dodávky PA systému je kabelový mikrofon i dálkový ovladač pro pohodlné ovládání zblízka. Přes spodní přírubový otvor lze reproduktor umístit na stativ.

Kategorie dětského zboží: Ozvučení | Reproduktory | Prenosná audio zařízení


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Vexus ST110, mobilní PA systém, 20 cm (8 "), CD, SD, USB, MP3 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz