Zobrazit větší

Kulečníkový stůl Riley, sklápěcí, 152 x 84 x 79 cm

4260195335974

A306:10003477 (pro objednávky)

Nové

Kulečníkový stůl Rileyje ideální nejen na zábavu, ale i na učení užitečných kognitivních vlastností. Rozměry produktu stolu jsou přizpůsobeny pro...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 599 Kč

Více informací:

Kulečníkový stůl Riley, sklápěcí, 152 x 84 x 79 cm - Kulečníkové stoly - Děti v bavlnce .cz

Kulečníkový stůl Riley, sklápěcí, 152 x 84 x 79 cm


Kulečníkový stůl Rileyje ideální nejen na zábavu, ale i na učení užitečných kognitivních vlastností. Rozměry produktu stolu jsou přizpůsobeny pro použití v menších místnostech. Po hře stačí stůl jednoduše sklopit a přisunout ke zdi. Kromě toho, že je velmi praktický, je také dodáván spolu se 2 tágy, koulemi atrojúhelníkem. Tento kulečníkový stůl značky Riley už od 80. a 90. let doporučuje 6 násobnýmistr světa v kulečníku Steve Davis. Poznámka o výrobci: Značka Rilley je ve světě stolních sportů velmi známá a na trhu působí již odroku 1890. Svou slávu si tato malá firma z Manchesteru získala na začátku 20. století, kdyzačala vyrábět kvalitní kulečníkové stoly, které v Británii využívalyprofesionálové i milovníci hospodských sportů. Následně rozšířila svou nabídku i o jiné stoly a herní zařízení, které vyrábídodnes. Prosíme, všimněte si, že tento stůl dodáváme jako částečně smontovaný. Dokončení montáže trvá v závislosti na technické dovednosti přibližně 15 minut. Upozornění: Stůl je nevhodný pro děti do 3 let.

Kategorie dětského zboží: Outdoor a volný čas | Zábava a hrací stoly | Kulečníkové stoly


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Kulečníkový stůl Riley, sklápěcí, 152 x 84 x 79 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz