Zobrazit větší

MAYER dětský rostoucí stůl Expert - 5 let prodloužená záruka, doprava ZDARMA

A265:23964 (pro objednávky)

Nové

 POPIS Dětské stoly Mayer Expert rostou s vaším dítětem. Vhodné jsou pro předškoláky i školní mládež. Tyto stoly zajistí správnou polohu...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 15 572 Kč

Více informací:

MAYER dětský rostoucí stůl Expert - 5 let prodloužená záruka, doprava ZDARMA - Dětské stoly a židle - Děti v bavlnce .cz

MAYER dětský rostoucí stůl Expert - 5 let prodloužená záruka, doprava ZDARMA


 POPIS
Dětské stoly Mayer Expert rostou s vaším dítětem. Vhodné jsou pro předškoláky i školní mládež. Tyto stoly zajistí správnou polohu sezení, což je zejména zásadní pro dítě od 4 let v období hlavního růstu, které je rozhodující pro správný vývoj páteře. Správné sezení dítěte eliminuje i další problémy jako jsou nesoustředěnost, únavu, bolest hlavy apod.
Stoly Mayer mají zajímavý design, jejich konstrukce tvar a možnosti nastavení splňují ergonomické požadavky pro děti od 4 do 15 let. Výška produktu stolu se nastavuje velice jednoduše povolením zajišťovacího šroubu a povytažením teleskopické nohy. Pro přesné nastavení obou nohou do stejné výšky je každá opatřena metrikou.
Výška produktu stolové desky je nastavitelná v rozmezí 57-75 cm. Důležitá je také možnost nastavení sklonu pracovní desky, neboť při jejím správném nastavení úhlu hlava dítěte není ohnuta příliš dopředu a nejsou namáhány svaly v horní části zad.
Velice příkladně jsou u stolů Mayer vyřešeny bezpečnostní prvky-oblé hrany stolové desky a podnože pro bezpečný pohyb v okolí stolu. Osazení přední hrany stolu ergonomickou PUR podložkou, která zamezí otlačené zápěstí.
Za zmínku také stojí praktický velký organizér-šuplík pro uložení školních pomůcek, které budou vždy po ruce. Součástí stolu je i nastavitelný nádstavec pro uchycení knih a dalších potřebných materiálů pro výuku.
 PARAMETRY
Rozměry produktu psací desky
120x75 cm
Výška produktu nastavení desky
57 - 75 cm
Výška produktu postavy
113 - 185 cm
Barevné provedení kovových nohou
bílá
Dekor hlavní plochy
bílá bříza
Dekor zadních ploch
bílá
Plastové díly
šedá
ABS hrany
hnědá s ochrannou linkou
 SPECIFIKACE
Splnění ergonomických požadavků už pro věk 4-5 let
Nadstandardní bezpečnostní parametry
Nastavení sklonu pracovní desky
Organizér pro školní pomůcky
Nastavitelný nádstavec
Ergonomická PUR podložka
Prodloužená 5 letá záruka
Rostoucí stoly Expert navazují na řady Young College Profi 3, Young College Junior, Young College Racing.

Kategorie dětského zboží: .cz | Dětské zboží | Dětský nábytek | Dětské stoly a židle


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAYER dětský rostoucí stůl Expert - 5 let prodloužená záruka, doprava ZDARMA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz