Zobrazit větší

MAYER dětská rostoucí židle MyChamp 30 462

A265:23941 (pro objednávky)

Nové

 POPIS Dětská rostoucí židle MyChamp 30 462 vyniká svým futuristickým designem. Židlička byla navržena pro nejmenší šikuly i pro starší...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 143 Kč

Více informací:

MAYER dětská rostoucí židle MyChamp 30 462 - Dětské stoly a židle - Děti v bavlnce .cz

MAYER dětská rostoucí židle MyChamp 30 462


 POPIS
Dětská rostoucí židle MyChamp 30 462 vyniká svým futuristickým designem. Židlička byla navržena pro nejmenší šikuly i pro starší školáky s důrazem pro zdravé sezení. Jednoduchými kroky nastavíte velikost židle pro správnou výšku vašeho dítěte.
Jak ochránit Vaše dítě, aby se do budoucna co nejdéle vyvarovalo potížím s bolestmi hlavy, bolestmi v oblasti bederní páteře a mravenčení dolních končetin? Můžete vašemu dítěte jít správným příkladem a naučit jej jak správně sedět a jak si na sebe nastavit židli pro správné sezení.
Správná poloha výškově nastavitelného opěráku zajistí správnou oporu páteře vašeho dítěte. Správnou hloubku sedu pro ideální podepředí dolních končetin v oblasti stehen snadno nastavíte pomocí posuvu sedáku.
Velkou přidanou hodnotou u židle MyChamp jsou výškově nastavitelné područky. Područky jsou nejen zajímavým ergonomickým prvkem při práci na počítači, ale především v očích malého školáka dodají pocit  -\„Mám velkou židli jako můj velký táta\“. Područky jsou výškově nastavitelné a pohodlně dítěti umožní s židličkou zajet až pod pracovní desku stolu.
Integrovaná podložka na nohy jednoduchým způsobem umožňuje, aby při jakékoliv výšce sedu mělo dítě vždy podepřené plosky nohou a celé dolní končetiny byly v opoře.
Ze široké nabídky barevných variant snadno vyberete vhodnou dětskou židli do jakéhokoliv dětského pokoje.
 PARAMETRY
Nosnost
90 kg
 SPECIFIKACE
Robustní konstrukce s jednoduchými ovládacími prvky
Výškově nastavitelný opěrák pro správnou oporu zad
Ergonomická úchytka pro snadnou manipulaci
Univerzální kolečka s mechanickou brzdou
Vhodná pro výšku dítěte od 110–195 cm
Doporučujeme pro děti již od 4 let
Snadné nastavení hloubky sedu
Výškově polohovatelný opěrák
Nastavení výšky sezení s bezpečnostní pojistkou
Podnožka po správnou oporu dolních končetin
Výškově nastavitelné měkké područky
Nosnost až 90kg
Záruka 5 let

Kategorie dětského zboží: .cz | Dětské zboží | Dětský nábytek | Dětské stoly a židle


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAYER dětská rostoucí židle MyChamp 30 462 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz