Zobrazit větší

Prowork Therapia ENERGY S PRO 1110

A265:722 (pro objednávky)

Nové

 POPIS Rostoucí ergonomická židle pro děti 6–15 let a velmi malé postavy. Systém speciálních biozón THERAPIA naučí vaše dítě sedět...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 49 dnů od objednávky.Cena: 9 559 Kč

Více informací:

Prowork Therapia ENERGY S PRO 1110 - Kancelářská křesla - Děti v bavlnce .cz

Prowork Therapia ENERGY S PRO 1110


 POPIS
Rostoucí ergonomická židle pro děti 6–15 let a velmi malé postavy. Systém speciálních biozón THERAPIA naučí vaše dítě sedět zdravě. Efekt rostoucí židle zajistí, že vaše dítě bude moci využívat tuto židli po celé období školní docházky, i když rychle vyroste. Jako dárek dostanete dětskou podnožku ZDARMA. Doporučeno pro: 20–60 kg (max. 100 kg), 120–155 cm.
 PARAMETRY
Doporučená výška osoby
120 -155 cm
Doporučená hmotnost osoby
20 -60 kg
Výška produktu sedu
44,5 - 55 cm
Minimální výška židle
106 cm
Hloubka sedu
37 - 43 cm
Šířka židle
61 cm
Šířka sedáku
44 cm
Hmotnost produktu židle
16 kg
Maximální nosnost
100 kg
Mechanika
základní Flexi
 
 VÝBAVA
POLOHOVACÍ MECHANIKA. Polohovací synchronní mechanika zajišťuje důležitá nastavení při polohování židle. Důležitým kriteriem u mechaniky je kvalita zpracování, váhový rozsah (tuhost) a množství funkcí. Podle daného modelu má každá židle THERAPIA optimální mechaniku pro konkrétního uživatele. U Therapie ENERGY S PRO je to základní mechanika FLEXI.
POJEZDOVÉ KŘÍŽE. Pojezdové kříže svou nosností a designem odpovídají požadavkům na jednotlivé modely. Proto jsou menší modely vybaveny hliníkovým štíhlým křížem a vybrané modely plastovým křížem s nosností 100 kg a prodlouženou zárukou 10 let.
KOLEČKA. Podle typu podlahy nabízíme volbu koleček. Kolečka KMP jsou výhradně na koberce, kolečka KTP jsou na tvrdé podlahy – linoleum, marmoleum, plovoucí podlahy, dlažba apod. Pokud nechcete s židlí pojíždět, vyberte si nepohyblivé KLUZÁKY.
POTAHY. Volba potahu je u modelů PRO omezena na extra jemné potahy AX.
RAMÍNKO NA ŠATY. Ramínko na šaty je volitelný doplněk k vybraným modelům THERAPIA. Pokud pravidelně nosíte sako nebo jiný oděv, který v průběhu dne častěji odkládáte, je velmi příjemné jej mít po ruce a úhledně zavěšen přímo na židli.

Kategorie dětského zboží: .cz | Elektronika | Počítače a kancelář | Kancelářský nábytek | Kancelářská křesla


Potřebujete další informace ke dětskému zboží Prowork Therapia ENERGY S PRO 1110 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz