Zobrazit větší

MAYER kancelářská židle MyPony

A265:610 (pro objednávky)

Nové

 POPIS Zdravé sezení je v dnešní době nejen pro dospělé ale i pro děti otázkou správné dovednosti. Český výrobce MAYER klade důraz na to,...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 143 Kč

Více informací:

MAYER kancelářská židle MyPony - Kancelářská křesla - Děti v bavlnce .cz

MAYER kancelářská židle MyPony


 POPIS
Zdravé sezení je v dnešní době nejen pro dospělé ale i pro děti otázkou správné dovednosti. Český výrobce MAYER klade důraz na to, aby již nejmenší děti získaly do života zvyk správného sezení.
Významnou předností dětské židličky MyPony 169 je široký rozsah nastavení výšky zádové opěrky, výšky opěráku i hloubky sedáku. Správnou polohu židličky nastavíte snadno pomocí několika jednoduchých pohybů. MAYER dbá i na bezpečnost. Ovládací prvky židličky jsou doplněny pojistkami, které zabraňují nechtěnému uvolnění polohovatelných částí židle.
Důležitým prvkem je integrovaná podložka na nohy (podnožka), která je součástí pojezdové základny. Podložku na nohy ocení nejmenší děti, které při správném nastavení židličky nedosáhnou prozatím na zem. Podložka na nohy pomůže dítěti splnit jednu ze zásad správného sedu – nohy ze spodní části chodidel podepřené. Větším dětem může podnožka posloužit jako relaxační pomůcka, která umožní vyhnout se strnulému sezení a poskytne příjemné uvolnění dolních končetin.Za zmínění stojí i praktická úchytka na vrchní části konstrukce, která usnadňuje manipulaci se samotnou židličkou.
Židlička MyPony Vám společně s Vaším dítětem poroste před očima! S rostoucí židličkou MyPony budete mít jistotu, že Vaše dítě si snadno a rychle osvojí návyky správného sedu a později nebude řešit zdravotní problémy vzniklé zvykem nesprávného sezení.
MAYER myslí na všechno. Čalounit židli MyPony lze celou paletou barevných potahů. Současně jsou židle barevně sladěny s výškově stavitelnými stoly a dalším příslušenstvím značky MAYER. Dětský pokoj tak snadno sladíte do oblíbených barev Vašeho dítěte.
Univerzální kolečka pro všechny typy podlah jsou součástí balení každé dětské židle MAYER.
 PARAMETRY
Nosnost
90 kg
Výška produktu sezení
33-59 cm
Hloubka sedu
29-40 cm
Celková výška židle
83-102 cm
Hmotnost produktu
13kg
Šířka
46 cm
Vhodná pro děti
od 4 let
 SPECIFIKACE
vhodná pro děti již od 4 let
nastavení hloubky sedáku
nastavení výšky zádové opěrky
nastavení výšky sezení (s bezpečnostní pojistkou)
robustní kovová konstrukce zajišťující dlouhou životnost
praktická podložka pod nohy
univerzální kolečka s bezpečnostní pojistkou
vysoká nosnost (až 90 kg)
nastavení židle pro výšku dítěte již od 110-170 cm
ergonomické tvarování čalounění zajišťující vysoké pohodlí sezení
vysoká odolnost potahů AQUACLEAN vůči ušpinění
možnost objednat přečalounění a dát židličce nový a pestrý vzhled
možnost kombinovat design potahu a konstrukce židle i s ostatními produkty Mayer
Záruka 5 let

Kategorie dětského zboží: .cz | Elektronika | Počítače a kancelář | Kancelářský nábytek | Kancelářská křesla


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAYER kancelářská židle MyPony ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz