Zobrazit větší

MAYER dětský rostoucí psací stůl Young College Profi 3 32W3 13

A265:456 (pro objednávky)

Nové

 POPIS Dětské stoly Mayer rostou s vaším dítětem, vhodné jsou pro předškoláky i školní mládež. Tyto stoly zajistí správnou polohu...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 9 075 Kč

Více informací:

MAYER dětský rostoucí psací stůl Young College Profi 3 32W3 13 - Rostoucí stoly - Děti v bavlnce .cz

MAYER dětský rostoucí psací stůl Young College Profi 3 32W3 13


 POPIS
Dětské stoly Mayer rostou s vaším dítětem, vhodné jsou pro předškoláky i školní mládež. Tyto stoly zajistí správnou polohu sezení, což je zejména zásadní pro dítě od 4 let v období hlavního růstu, které je rozhodující pro správný vývoj páteře. Správné sezení dítěte eliminuje i další problémy jako jsou nesoustředěnost, únavu, bolest hlavy apod.
Stoly Mayer mají zajímavý design, jejich konstrukce tvar a možnosti nastavení splňují ergonomické požadavky pro děti od 4 do 15 let. Výška produktu stolu se nastavuje velice jednoduše povolením zajišťovacího šroubu a povytažením teleskopické nohy. Pro přesné nastavení obou nohou do stejné výšky je každá opatřena metrikou.
Výška produktu stolové desky je nastavitelná v rozmezí 57-75 cm. Důležitá je také možnost nastavení sklonu pracovní desky, neboť při jejím správném nastavení úhlu hlava dítěte není ohnuta příliš dopředu a nejsou namáhány svaly v horní části zad. Dalším ergonomickým prvkem je tzv. čtecí nadsavec,na který lze umístit knihu.
Velice příkladně jsou u stolů Mayer vyřešeny bezpečnostní prvky-oblé hrany stolové desky a podnože, osazení přední hrany stolu ergonomickou PUR hranou a zejména zakrytí boků pohyblivé stolové desky proti přiskřípnutí prstů. Za zmínku také stojí praktický velký organizér-šuplík pro školní pomůcky a také háčky na školní brašnu umístěné po obou stranách.
 PARAMETRY
Rozměry produktu psací desky
116 x 66 cm
Výška produktu nastavení desky
57 - 75 cm
Výška produktu postavy
113 - 185 cm
Barevné provedení kovových nohou
stříbrná
Dekor hlavní plochy
javor
Dekor bočních ploch
červená/zelená/růžová
Plastové díly
červená/zelená/růžová
ABS hrany
šedá s bílou ochrannou linkou
 
 SPECIFIKACE
Splnění ergonomických požadavků už pro věk 4-5 let
Velká variabilita, různé barevné provedení
Možnost dokoupení řady doplňků
Nadstandardní bezpečnostní parametry
Prodloužená 5 letá záruka
Rostoucí stoly Young College Profi 3 navazují na řady Expert, Young College Junior, Young College Racing.

Kategorie dětského zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Psací stoly | Rostoucí stoly


Potřebujete další informace ke dětskému zboží MAYER dětský rostoucí psací stůl Young College Profi 3 32W3 13 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz