Zobrazit větší

OFFICE PRO Exact XPV2 180 x 80

A265:159 (pro objednávky)

Nové

 POPIS Stoly Exact XPV2 180 jsou vhodné všude, kde je potřeba si individuálně nastavit výšku pracovní plochy. Tyto stoly jsou určeny pro práci...

Více informací:
Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 21 dnů od objednávky.Cena: 8 311 Kč

Více informací:

OFFICE PRO Exact XPV2 180 x 80 - Kancelářské stoly - Děti v bavlnce .cz

OFFICE PRO Exact XPV2 180 x 80


 POPIS
Stoly Exact XPV2 180 jsou vhodné všude, kde je potřeba si individuálně nastavit výšku pracovní plochy.
Tyto stoly jsou určeny pro práci vsedě. Lidé vyšších postav se nad těmito stoly nemusí hrbit a naopak lidé menších postav, či děti mohou mít pracovní desku níže než je současný standard 75 cm. Nastavení výšky se provádí mechanicky při montáži teleskopickým vysouváním stojin v rozmezí 68-80 cm a to po 2 cm.
Zajištění požadované výšky se provádí zasunutím aretačních kolíků. Podnože stolů jsou standardně vybaveny rektifikací, která eliminuje nerovnosti podlahy. Pracovní desky stolů jsou vyrobeny z LTD desek a mají tloušťku 25 mm. Hrany stolů jsou plastové ABS o tloušťce 2 mm.
Konstrukce stolů umožňuje bezproblémové vedení kabeláže. Vertikálně se kabely vedou bokem nohy, kde jsou chráněny tvarovým plechem, který dotváří kompaktní tvar podnoží. Horizontálně se vede kabeláž teleskopickým elektrokanálem, který je umístěn pod pracovní deskou. Kabelové průchodky, nejsou součástí stolu a objednávají se zvlášť, jejich umístění je dle požadavku uživatele.
Nohy stolů jsou konstruovány tak, aby umožňovali sestavy stolů řetězit, čímž se může navrhovaná sestava stolů výrazně zlevnit. Na stoly lze z boku připevnit samostatný výložník, který umožní přidání dalších jednacích desek bez potřeby další opěrné nohy. Barevné provedení podnoží je bílé, stříbrné, nebo černé.
 PARAMETRY
Nastavení pracovní výšky desky
68 - 80 cm
Tloušťka pracovní desky
2,5 cm
Tloušťka ABS hrany
2 mm
Hloubka stolu
60 nebo 80 cm
Délky stolu
120, 140, 160, 180, 200 cm
 ASPEKTY PRÁCE VESTOJE
Zvedací stoly se stávají nezbytnou součástí moderního dynamického pracovního stylu. Důvodem jsou především negativní zdravotní důsledky při dlouhodobém sezení. Je potřeba si uvědomit, že dlouhodobé sezení je pro člověka nepřirozená a nezdravá činnost a patří mezi největší rizikové faktory při práci na PC. Rizikové a limitující se všemi negativními zdravotními důsledky je sezení delší než 3 hodiny z;a den. Toto sezení podle studií přináší výrazně vyšší riziko civilizačních chorob a škodí více než kouření či špatná životospráva.
Zkrátka ideální je při práci stát, nebo alespoň střídat sezení a stání.
 SPECIFIKACE
individuální nastavení výšky stolu pro menší i vyšší postavy
bezproblémové vedení kabeláže
možnost řetězení stolů
možnost využití samostatného výložníku
velký výběr dekorů desek i barvy kovových podnoží

Kategorie dětského zboží: .cz | Elektronika | Počítače a kancelář | Kancelářský nábytek | Kancelářské stoly


Potřebujete další informace ke dětskému zboží OFFICE PRO Exact XPV2 180 x 80 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz